Tel Örgü Çit Hurdası Alımı

Tel Örgü Çit Hurdası Alımı

Tel örgü çit hurdası bu günler de çok miktarda elde ettiğimiz hurdalardan birisidir. Tel örgü çit hurdası alan hurdacı arıyorsanız hurdacı telefon numaraları ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tel örgüler günümüzde tamamen güvenli amaçlı kullanılır. Artan nüfus ile birlikte tel örgü çit kullanımında patlama yaşandı. Bu durum bir kaç yılın sonunda tel örgü çit hurdası alan geri dönüşüm firması işlerinde yoğunluğa sebep oldu. Tel örgü çit hurdaları İstanbul da her noktada elde etmek mümkündür.

İstanbul bahçe çiti hurdası çoğunlukla evlerin müstakil ve bahçe olan yerlerde yer alır. Bu noktalar hepimizin bildiği gibi İstanbul da Şile, Çatalca ve Silivri ilçeleridir. Bu ilçelerde olan nüfus yoğunluğu diğer ilçelere oranla daha azdır ve bu ilçelerin bahçelerinde tel örgü çiti veya bahçe çiti kullanılmaktadır. Bu binalara ev yapılacağı veya satılacağı zaman tel örgü çit hurdası alan hurdacılar bu hurdaları sökerek alırlar. 

Tel Örgü Çit Hurdası İstanbul Hurdacı Hizmeti

Çit hurdasını 2 şekilde almak mümkündür. 1.’ si ikinci el örme çit hurdası olarak 2.’ si ise tamamen hurda olarak alım. İkinci el kullanıma gelmeden önce çit hurdası hakkında bilgi verelim. Çok sayıda çit hurdası vardır. Yani bahçe çiti hurdası demek daha doğru olur. 

Örme Çit Hurdası

Örme çit hurdası hemen hemen her yerde karşılaştığımız en ucuz ve kullanışlı çit hurdası. Yumuşak yapısı ile kolay kullanılabilir, işçiliği en kolay, tel yardımı ile kolayca çekilebilen bahçe çiti. Örme çitler adından da anlaşılacağı üzere tel örme makinelerinde örülür ve halkın kullanımına sunulur. Bu çit hurdası kullanım miktarında olan artış hurdaya düşen miktarı da artırmış durumdadır. Hurdacılar gün içerisin de dahi defalarca örme çit hurdası alımı yapabilir.

Panel Çit Hurdası

Panel çitler örme çitlere oranla çok daha pahalı olur. Panel çitler esnemeyen metallerden üretilmiştir ve örme çite oranla daha dayanıklı olur. Panel çiti yuvarlak yaparak saklamak mümkün değildir. Üst üste konularak saklanır. Panel çit tamamen esnemeyen çelik veya demir içeren metallerden oluşmaktadır. Dekoratif amaçlı kullanımları da mümkündür. Hurdacılar bu panel çit hurdası alımlarında yüksek fiyatlar teklif eder. İstanbul da her noktadan panel çit hurdası alan hurdacı arıyorsanız hemen bizimle iletişim kurarak satış yapabilirsiniz. 

Çim Çit Hurdası

Hurdacılar arasında en düşük teklif verilen çit hurdalardan birisidir. Çim çit üzerinde yapay çim barındıran çite verilen addır. Çim çit uzun süreli kullanım sonucunda yıpranır ve hoş olmayan bir görüntüye sahip olur. Ayrıca çim çit üzerinde plastik hurdası da barındırır. Metal ile birlikte plastik hurdası barındıran hurdalar daha değersiz hurdalar olur.

İstanbul İkinci El Çit Hurdası Alımı

İstanbul da tüm ilçelerde ikinci el çit hurdaları talep görmektedir. Vatandaşlarımız panel çit hurdası ve örgü çit hurdası iyi durumda ise ikinci el hurda fiyatları ile bu malzemelerin alımlarını yapıyor. Hurdacılar çit sökümünde de dikkatli söküm yapmaktadır. En düzgün şekilde zarar vermeden tüm çit hurdalarının sökümünü gerçekleştirir.

Bu şekilde zarar vermeden sökülen çit hurdaları ikinci el çit hurdası olarak satışa sunulur. İstanbul da merkezi noktalar olan Kadıköy, Üsküdar, Şişli, Güngören ve Fatih ilçeleri de dahil her noktada çit kullanımı mevcuttur. İyi durumda olan hurda çit ise her zaman talep görebilir. Hurdacılar bu hurdaları güncel fiyatlar ile yerinden alım yapar. Hurda çit alımlarında Şanlı Hurdacılık firması peşin ödeme imkanı sunmaktadır. İkinci el çit hurdası alımlarını ise en yüksek fiyatlar ile yapıyoruz. 

 

Call Now ButtonArayınız..