Sökülecek Hurdası Alan Hurdacı

Sökülecek Hurdası Alan Hurdacı

Sökülecek hurdası yüksek hurda fiyat teklifleri ile alınmaktadır. Sökülecek hurdası alan hurdacı firması İstanbul ve Kocaeli ilçelerinden hurda sökülecek alımı yapıyor. Sökülecek hurdası en değerli hurdalar arasında yer alır. Hurdacılar bu hurdaları toplayıp gerekli işlemleri uygulayıp geri dönüşüme kazandırır. Hurda sökülecek alan yerler ile iletişim kurup fiyat teklifi alabilirsiniz. Şanlı Hurdacılık telefon numaraları ile bizlere ulaşıp hurda satışı yapabilirsiniz. 

İstanbul çok miktarda hurda sökülecek alımı yapılan noktadır. En çok hurda sökülecek İstanbul bölgesinde yer alır. İstanbul da tüm ilçelerden hurda sökülecek alımı yapıyoruz. Sökülecek hurdalar elektronik hurdası da olabilir, tamamen metal ağırlıklı hurdalar da olabilir. Hurdacılar sökülecek hurdaları analiz yaparak fiyat teklifi sunar.

Sökülecek Hurdası Alan Hurdacı İstanbul

Hurda sökülecek alan geri dönüşüm firması bu hurdaları ayrıştıran hurdacılar. Hurda sökülecek her türlü hurdayı içerir. İçerdiği hurdalara göre fiyatlandırma yapılır. Hurda sökülecek içerdiği hurdalar motor hurdası, bakır hurdası, demir hurdası, kablo hurdası ve plastik hurdası olabilir. Ütülerde titanyum hurdası dahi hurdalar çıkabilir.

Plastik İçeren Sökülecek Hurdaları

Plastik içeren sökülecek hurdalar da plastik kısımlar değerli olmaz. Bu kısımların haricinde kalan kısımlar değerlidir. Plastik miktarı bol olan hurdalar metal miktarı çok olan hurdalara oranla daha ucuz fiyatlara satılmaktadır. Kalın plastik hurdası içeren sökülecek hurdalar en değersiz hurdalardır.

Ucuzluklardan Hurda Sökülecek Alımı

Ülkemizde ucuzluk, Çin pazarı veya bir milyoncu olarak adlandırılan iş yerlerinden taşınma veya temizlik çalışmalarından hurda sökülecek elde etmek mümkündür. Bu hurdaların büyük kısmını elektronik hurdaları oluşturur. Elektronik hurdalar da dahil bu yerel işletmelerden sökülecek hurdaları alınmaktadır. 

Sökülecek Hurdası Fiyat Hesaplama

hurda sökülecek fiyat hesaplamada sökülecek hurda içerisinde bulunan değerli hurdalar en önemli fiyat belirleyen faktör olur. Bakır ve alüminyum hurdası gibi değerli hurdalar içeren hurda sökülecek hurdacı tarafından yapılan incelemeler ile fiyatlandırılır. Hurdacı belirlediği fiyattan belli bir oranda fire düşmek zorundadır. Alınan hurdanın tamamından ne kadar hurda çıkacağını kestirmek mümkün değildir. 

Hurdacılar tahmini işlemler ile hurdadan çıkacak değerli ve atık olan plastik hurdaların miktarını belirler. Sonrasında günce hurda fiyatları ile bu kilo değerleri çarpılarak hurda net fiyatı belirlenir. Doğru fiyat almak istiyorsanız güvenilir hurdacı firması ile çalışmanız gerekir. Güvenilir hurdacı firmaları elinizde bulunan hurdalara tam değerinde fiyat teklif eder. 

Geri Dönüşüm Sıralaması Nasıl Yapılır?

Hurda sökülecek İstanbul da her noktadan alınır. Belirli bir bölgede toplanan sökülecek hurdalar hurda merkezlerimizden Kadıköy ve Bakırköy ilçelerinde toplanır. Sökülecek hurdalar bu noktada toplandıktan sonra belirli işlemlerden geçirilerek içerisinde bulunan hurdalar ayrılır. Bu hurdalar öncelikle plastik hurdalardan ayrılmak zorunda.

Plastik hurdadan ayrılan hurda sökülecek sonrasında kablo hurdaları toplanır. Hurda kablolar kablo geri dönüşüm noktasına gönderilir. Elektrik kablolarının büyük bir oranı tek damar bakır hurdası içerir. Sonrasında ise trafo gibi hurdalar bu hurdalardan ayrılır.

Araç ve motorsiklet motor kısımları da sökülecek hurdası. Motor hurdaları hurda çelik ve sert alüminyum hurdası içerir. Bu hurdalar hurdacılar tarafından parçalanarak sökülmektedir. Sert alüminyum hurdası sert alüminyum bölmesine çelik hurdası ise çelik bölmesine ayrılır. Hurdacılar bazı sökülecek hurdalar üzerinde uzun işçilik çalışmaları ile uğraşırken bazı çalışmalar ise çok kolay olur.

Yükleme işleminde hurdacı vinç kullanır. Hurdacılar eğer bu hurdaları alıyorlarsa eğer her türlü alet ve aracı olmak zorundadır. Artan her işçilik masrafı hurdacılara zarar olarak geri döner. İşçilik masraflarını en aza indirmeye çalışır.

 

Call Now ButtonArayınız..