fbpx

Silivri Hurdacı

Nakit her hevi demir bakır kağıt toptan hurda alım satım

 

Silivri Hurdacı

Silivri Hurdacı

Tüm Anadolu ve Avrupa yakası semtlerine hurdacı hizmeti sağlamaktayız. Elinizdeki hurdaları nakit değerinde alıyoruz.. Size en yakın Hurdacı numarası 0 539 698 67 83 İstanbul’un Trakya’ya en yakın ilçelerinden biridir.

Avrupa Yakasında bulunmakta ve bölgede Trakya ikliminin özellikleri görülmektedir. Silivri önemli karayollarının üzerinde bulunmanın yanı sıra, ülkemizin en büyük sanayi ve ticaret merkezlerinin girişinde bulunmaktadır. 

Hurdacı

Çevresindeki ticaret ve sanayi merkezlerine modern otoyollar ile bağlantılı olan Silivri, Demiryolu ve Denizyolundan yeterince yararlanmamaktadır. 

Sahili sebebiyle özellikle yaz aylarında tatilcilerin en uğrak noktalarından biri olan Silivri, birçok milletten insana da ev sahipliği yapmaktadır. 

Silivride en Yakın Hurdacı 

En önemli sanayi ve ticaret merkezlerine yakın olmasından dolayı çok fazla hurda ve hurdacılık işletmelerine sahip olan Silivri, Silivri Hurdacı işletmesi tarafından oldukça iyi bir şekilde hizmet görmektedir. 

Silivri Hurdacı 7/24 Hizmet Ekibi

Silivri, hurda bakımından zengin olmak ile birlikte, özellikle de geri dönüşümün artmasına destek olan işletmelere de ev sahipliği yapmaktadır. Silivri Hurdacı, geri dönüşüme oldukça katkı sağlayan işletmelerden biri olmanın gururunu yaşamaktadır. 

Silivri Hurdacı, özellikle son dönemlerde hurdacılık sektöründe tercih edebileceğiniz en iyi işletmelerden biridir. Kendisine ilke edindiği kaliteli hizmet anlayışı ile, şimdiye kadar birçok başarılı işe imza atmıştır. 

Son yıllarda gençler tarafından çok sık tercih edilen bir meslek haline gelmiş olan hurdacılık, genellikle ek iş olarak yapıldığı gibi birçok insanın da asıl geçim kaynağı haline gelmiştir.

Düzenli ve doğru bir şekilde yapıldığında çok iyi miktarlarda maddi gelir sağlayabilen bu meslek, çok uzun yıllardan beri ülkemizde yapılmakta ve muhtemelen yapılmaya da devam edecektir. 

Çelik, bakır, demir, metal ve kağıt gibi maddelerin geri dönüşümü ekosisteme oldukça yararlı olduğundan, hurdacılık sanıldığından çok daha önemli ve ciddi bir iştir.  

Silivri Hurdacı Her Nevi Hurda Alım Satım

Silivri Hurdacı sektörü, işini en iyi şekilde yapmakta ve hurdacıların getirdiği hurdalar için en iyi fiyatları biçmektedir.

Bu şekilde alım satım işlemlerini tamamlayan Silivri Hurdacı, hurdacılardan aldığı hurdaları birbirinden ayırarak.  İşleyerek, presleyerek veya preslemeyerek geri dönüşüm merkezlerine göndermektedirler. 

Birbirinden farklı birçok mesleğin yapıldığı Silivri’de, en önemli mesleklerden Hurdacılık olan Geri dönüşüm firması

Hurdacılık her geçen gün daha da gelişmekte ve gelecek nesillere daha temiz bir dünya bırakmak için kalite anlayışınıda günden güne arttırmaktadır. 

Call Now ButtonArayınız..