Şile ve Şişli Hurdacı Firmaları

Şile Hurdacı
Şile Hurdacı

Tüm Anadolu ve Avrupa yakası semtlerine hurdacı hizmeti sağlamaktayız. Elinizdeki hurdaları nakit değerinde alıyoruz.. Size en yakın Hurdacı numarası 0 539 698 67 83 İstanbul’a yakın olması ile çok sık ziyaret edilen tatil beldelerinden biridir. Özellikle hafta sonları ve resmi tatillerde yoğun talep gören Şile, son yıllarda geçirmiş olduğu restorasyonlar ile çok daha modern bir hale gelmiştir.
Karadeniz kıyısında olan bu şirin ilçe İstanbul’a 60 kilometre uzaklıktadır. Tarihi çok eski yıllara uzanan Şile, geçmişte pek çok koloniye ev sahipliği yapmıştır. Merkezleri ve ormanları ile sadece Şile değil, çevre köyler ve ilçeler de rağbet görmektedir. Hurdacı sektörüne de ev sahipliği yapan Şile, Anadolu Yakası hurda aramalarında da üst sıralara çıkmaktadır.

Şile hurdacı ve hurda konusunda da oldukça gelişmiş bir ilçedir. Sokaklarda ve belirli yerlerde hurda ve eski eşya toplayan hurdacılar, bu hurdaları hurda toplama merkezlerine getirerek kolay bir şekilde alım satım yapmakta ve en iyi fiyat teklifleri ile iş yapmaktadırlar.
Şile’de yapılan hurda işleri, verimli olmakla beraber ilçede sık sık yapılan restorasyonlardan arta kalan hurdalar da değerlendirilmektedir.
Hurda merkezlerinde toplanan hurdalar, geri dönüşüme de elverişli olabilmektedir. Özellikle son yıllarda toplumsal bilinçlendirme yapılan konulardan biri olan geri dönüşüm, hurda ve hurdacıları da ilgilendiren bir durumdur.

Metal, bakır, demir, kauçuk, kağıt ve plastik gibi maddelerin geri dönüştürülmesi ekosisteme oldukça katkıda bulunmaktadır. Hurda ayırma merkezlerine gelen hurdalar, gerekli işlemlerden geçerek birbirlerinden ayrılır ve geri dönüşüme uygun olanlar dönüştürülür.
Hurdacılık sektörünün çalışma koşulları ağır olduğu gibi ülkemizde çok fazla profesyonel hurda merkezi bulunmamaktadır.
Şile hurda merkezlerinde toplanan hurdalar, kağıt, plastik ve metal gibi gruplara ayrıldıktan sonra geri dönüşüme veya satışa gönderilmektedir.
Hurdacılar İstanbul’un bütün ilçelerinde bulunmakla beraber, markamız altında toplanarak çok fazla kitleye yayılabilmiştir. Şile çok şirin ve İstanbul’a yakın bir belde olmasının yanı sıra birçok sektöre ev sahipliği yapmaktadır.

Günübirlik tatilciler tarafından çok rağbet gören Şile, yaz kış fark etmeksizin birçok yerli ve yabancı turiste de ev sahipliği yapmaktadır.
İçinde hurda sektöründen birçok kişiyi barındıran Şile hurdacıları ile siz de hurdalarınız için en iyi fiyata alım satım işlemlerini yapabilirsiniz.

Call Now ButtonArayınız..