Pimapen Hurdası Alanlar

Pimapen Hurdası Alanlar

Pimapen Hurdası alanlar Firmalar arasında sizlere en yüksek fiyat vererek hurdalarınızı değerinde satın alıyoruz. Pimapen ahşap doğramaların yerine daha sağlıklı ve daha uzun ömürlü pencere arayışı esnasın ortaya çıkmış pvc malzemesinden üretilen pencere sistemleridir. Ahşap ağaçtan üretilen pencerelere göre bir çok avantaj sağlar bunlardan bir kaçını söyle sıralayabiliriz. Isı yalıtımı sağlar ahşaba göre çok daha uzun ömürlüdür bakım masrafı ise sıfır denilecek düzeydedir.

Pimapen Hurdasını gelip yerinizden alıyoruz sökülmüş veya sökülecek hurdalarınız için 0539 698 67 83

Pimapen Hurda Çeşitleri

Pimapen Camlar

pimapen hurdası

pimapen hurdası

Pimapen Kapılar 

pimapen kapı hurdası

pimapen kapı hurdası

Pimapen Hurdası Alanlar ve PVC Pimapen’in Özellikleri

PVC Pimapen seçiminizi yaparken bazı temel özellikleri gözetmeniz gerekiyor. Bu özellikleri şöyle sıralayabiliriz:

  • Kaliteli doğrama önemli. Bu nedenle, hizmet alacağınız firmanın kalite belgelerini mutlaka sorgulamasınız.
  • Odacık sayısı ısı yalıtımı ve ses yalıtımını sağlamak adına önemli, odacık sayısı arttıkça ısı ve ses yalıtımı da artıyor.
  • İçerisinde mutlaka destek sacı bulunmalı.
  • Menteşelerin bağlandığı kısımda çelik destek olmalı.
  • PVC pencerede üç farklı conta olmalı.

Pvc pimapen hurdası alımında İstanbul hurdacı firmalarından yüksek hurda pimapen fiyatları uygulayarak aldığımız hurda pimapenleri işleyerek İstanbul hurda sektörüne kazandırıyoruz. Hurda pimapenlerinizi bizimle değerlendirdiğinizden diğer İstanbul hurdacı firmalarına oranla %20 daha fazla kar oranı elde edeceğinizden emin olabilirsiniz. Pvc pimapen hurdası alımı yapan Avrupa Yakası hurdacı ekiplerimizin yerinde hurda alımında en yüksek hurda fiyatlarıyla çalıştığını bizzat göreceksiniz. Yerinden hurda pimapen alımları yaparken fabrika sökümü veya bina sökümleri de yapıyor, hurda pimapeni en yüksek hurda fiyatıyla nakit olarak size ödüyoruz. Sökülecek olan hurda pimapeni bize bildirmeniz İstanbul hurdacı ekiplerimizin hurda sökümüne gelirken gerekli ekipmanları alması açısından yararlı olacaktır. Hurda pimapen sökümü hurda fiyatlarına yansıtmıyoruz, yani hurda pimapen sökümünü biz üstleniyoruz! Pvc hurdası alımlarımız sadece pvc pimapen hurdası alımlarımızla sınırlı değil, pimaş hurdası gider boru hurdası, yağmur deresi hurdaları da alım yaptığımız diğer pvc hurdalarından. daha yüksek fiyat

Pimapen Hurdasını Alanlar Hurdacı Telefonu 0539 698 67 83

İstanbul Pimapen Hurdası Geri Dönüşüm

Şanlı Hurdacılık firması tüm İstanbul ve çevre illerinde pimapen hurdası geri dönüşüm hizmeti vermektedir. Pimapen hurdaların başında ise evlerde kullanılan pimapen cam ve pimapen kapılar gelir. Bu hurdaların tamamını almaktayız. Pimapen kapı ve pencere hurdaları sağlam veya bozulmuş durumda da olsa hurdacı firması tarafından alınır. Pimapen sadece kapı ve pencerelerde değil her noktada kullanılabilen bir üründür.

Bina tavan kaplamalarında da pimapen kullanımı mümkündür. Tavanlarda birbirine geçme özelliği ile oluklu pimapenler kullanılmaktadır. Şanlı Hurdacılık firması pimapen hurdalarının büyük kısmını yıkımlar sonucunda elde eder. Bina yıkımlarında çok sayıda pimapen pencere hurdası ve pimapen kapı hurdası alnır. Çok sayıda pimapen kapı ve pencere olan binalar yıkılırken hurdacı müşteriye yüksek fiyat teklifleri verebilir. Bu yüksek fiyat tekliflerinin amacı pimapen olan bu ürünlerin ikinci el alınıp satılabilir olmasıdır.

Yıkım Sonucu Ortaya Çıkan Pimapen Hurdaları

Son 30 yıllık süreçte artık pencere ve kapılarda pimapen pencere ve kapı kullanımı büyük oranda yaygınlaşmış durumdadır. Bu yaygınlaşma ile hemen hemen her binada pimapen ürünler görmek mümkün olur. Ömrünü tamamlayan ve yıkılacak olan binalardan ise pimapen hurdaları elde edilir. Hurdacı bu pimapen hurdalarını bulundukları noktadan zarar vermeden dikkatli bir şekilde sökerek 2. el satışa sunar.

10 katlı bir apartman yıkımından bir örnek verelim 10 katlı apartmanda her dairede 4 pencere olduğu düünüldüğü zaman ve bu apartmanın 2 daire üzerine kurulu olduğu düşünüldüğünde toplamda 20 daire çarpı 4 80 tane pimapen pencere yapar. Aynı zamanda banyo kapıları da pimapen ise 20 tane de pimapen kapı elde edilir. Hurdacılar bu ürünleri hurda değil ikinci el olarak değerlendirip geri dönüşüm hizmetine daha büyük katkılar sağlar.

Günümüzde ikinci el pimapen kapı ve pencere arayan müşteri sayısı oldukça fazladır. Bu ürünler müşterilere kolaylıkla satılabilmektedir. Yıkımı alan İstanbul hurdacı firmaları fiyat teklifi verirken pimapen hurdası miktarını da göz önünde bulundurur. Bu verilen fiyatı etkileyen faktörlerden sadece birisidir. Daha bir çok faktör de vardır.

İkinci El Pimapen Ürün Satan Hurdacı

Pimapen hurdası alanlar bu ürünleri ikinci el olarak satmaya da çalışır. İkinci el talep gören pimapen hurdalarını hurdacılar kolaylıkla satabilirler. İkinci el satışa sunulan pimapen hurdaların iyi durumda olması gerekir. İyi durumda olmayan ikinci el ürünleri müşteriler almaz. 

Eğer yıkım sonucu pimapen hurdaları satılacaksa bu yıkım esnasında sökülen pimapen hurdalar zarar verilmeden sökülmeli. Kurumsal hurdacı firması çalışanları yıllardır bu işleri yapmaları sebebi ile ürünlere hiç zarar vermeden söküm yapabilirler. Kapı ve pencerelerin kenarlarına zarar verilmemeli ve pencerelerin camları kırılmamalıdır. Pimapen kapı ve pencerelerin içeriside profiller yer alır. Bu profiller vidalar ile birbirlerine tutturulur.

Söküm esnasında darbe alan pencere ve kapılarda profil vidaları gevşeyebilir. Görünürde sağlam duran ürünler aslında kullanılmaz hale gelebilir. Bu nedenle söküm esnasında ürünler darbe almamalıdır. Darbe alan ve kullanılmaz durumda olanlar da doğrudan hurdaya ayrılmalı ve satışa sunulmalıdır. Pimapen kapı ve pencere hurdası alan yerler İstanbul ve çevre illerinde kolaylıkla bulunabilir. 

Sizler bu hurdaları satarken hurda fiyatlarından değil ikinci el fiyatları ile satmaya çalışın. İkinci el satışlarda daha yüksek karlar elde edilir. 

 

Call Now ButtonArayınız..