Krom Dolap Hurdası

Krom Dolap Hurdası

Krom dolap hurdası alan hurdacı tüm krom dolap çeşitlerinin alımlarını yapmaktadır. İstanbul, Kocaeli ve Trakya da tüm illerde hizmet veriyoruz. Eğer elinizde çok sayıda krom dolap varsa toptan krom dolap alan yerler atıyorsanız hurdacı telefon iletişim bilgisi ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. Krom dolaplar gıda üretim iş yerlerinde ve fabrikalarda yaygın kullanılır. Krom dolap çok olan noktalardan da hurdaya ayrılan miktar oldukça çok olur. Hurdacılar krom dolap hurdası türlerinin tamamını alırlar. 

Krom dolap hurdaların en büyük belirgin olan özelliği paslanmaz olmalarıdır. Genellikle kıyafet dolapları olarak kullanılırlar. Kıyafet dolaplarına ek olarak gıda dolabı olarak da kullanımları vardır. Gıda krom dolaplar bildiğimiz buz dolabı yapısında olurlar ve soğutma amaçlı kullanılırlar. Krom buz dolabı alan hurdacılar bu hurdaları kasaplardan, cafelerden, pastanelerden ve otellerden alabilirler. 

Krom Dolap Hurdası Alımı İstanbul

İstanbul da yer fark etmeksizin 1 adet krom dolap için dahi olsa adrese gelerek alım yapabiliriz. Krom dolap büyüklükleri ve hacimleri farklılık gösterir. Ağır alan ve daha fazla krom hurdası içeren dolap hurdaları daha yüksek fiyatlar ile alabiliriz. Krom dolaplar elbise dolapları, ilaç dolapları, gıda dolapları ve soğutmalı krom dolap olmak üzere 4 ana kategoride incelenir.

Krom Elbise Dolabı

Krom elbise dolabı bildiğimiz ahşap elbise dolabı ile aynı işlevde çalışır. Krom dolaplar daha dayanıklı ve hijyenik olmaları nedeni ile tercih edilir. Gıda üretim fabrikalarında yüzlerce çalışan için yüzlerce krom elbise dolabı yer alır. Krom soyunma veya krom elbise dolabı olarak adlandırılan bu malzemeler kullanılmaz duruma gelince hurdacılar tarafından alınır.

Kurumsal hurdacı firması Şanlı Hurdacılık toptan alım yapabilmektedir. Sayısı ve kilosu önemsiz ne kadar var ise tamamı hurdacı firması tarafından alınır.

İlaç Krom Dolaplar

Hastanelerde ve eczanelerde kullanılan krom dolap tipidir. Bu dolaplarda çok sayıda bölme yer alır. Hastane hurdalarından ve tadilata giren eczanelerden hurdacılar tarafından toplanır. Hastane yıkımlarında hurdacılar bu hurdalardan çok sayıda elde eder. Farklı amaçlar için de kullanılabilir. Hijyenik olmaları nedeni ile ilaç dolapları krom metalinden seçilir. 

Gıda Dolapları

Gıda dolapları içerisinde kuru gıda gibi gıda saklama amacı ile kullanılan krom dolaplardır. İhtiyaca göre üretilen ve alımı yapılan bu dolaplar kuru gıda ve uzun süreli bozulmayan gıdaların saklanmasında kullanılır. Boya içermemesi gıdalar için harika bir saklama alanı oluşturur.

Krom Buz Dolabı Hurdası

Krom dolaplar içerisinde en değerli hurdadır. Krom dolap alan hurdacılar en yüksek fiyatları bu hurdaya teklif eder. İçerisinde soğutmada kullanılan ekovat hurdası da vardır. Ekovat hurdası bakır içerir. Bu durum krom buzdolabı hurdası fiyatını artıran bir etkendir. Ek olarak kablo hurdası da bu hurdadan elde edilir. Hurdacılar krom dolabı parçalar ve krom kısımlar ile kablo ve bakır kısımlar birbirinden ayrılır.

Soğutma sağlanması için köpük de yer alır. Köpük geri dönüşümü yapılamaz ve doğrudan bu atık hurdası olur.

İkinci El Krom Dolap Satışı

Şanlı Hurdacılık firması diğer tüm hurdacıların yaptığının aksine aldığı her hurdayı geri dönüşüme göndererek enerji kaybının olmasının yerine ikinci el satışı yapmaya çalışır. İkinci el satış ile gelir daha fazla olur. Bu durumdan krom dolap hurdası satıcısı ve hurdacı da daha fazla gelir elde eder. 

Pendik ve Ümraniye ilçelerinde bulunan hurdacı merkezlerine gelerek krom dolap hurdası alabilirsiniz. Her gün bu hurdaları inceleme amacı ile dükkana gelebilir ve ikinci el alımı yapılabilir. İkinci el krom dolap satan hurdacı ile iletişime geçin.

 

Call Now ButtonArayınız..