Jiletli Tel Hurdası Alan Hurdacı

Jiletli Tel Hurdası Alan Hurdacı

jiletli tel hurdası Şanlı Hurdacılık Tarafından İstanbul ve çevre illerinden alınıyor. İstanbul ve tüm çevre illerinden jiletli tel hurdası almak mümkündür. Güvenlik amaçlı kullanılan jiletli teller istenmeyen durumlarda kullanılmaz hale geldiğinde hurda jiletli tel alan yerler tarafından alınır. Jiletli teller güvenliğin ön planda tutulduğu noktalarda güvenliği sağlamak amacı ile kullanılır. Dikenli tel hurdası kadar yaygın olmasalar da günümüzde kullanım yaygınlığı büyük oranda artmış durumdadır. 

Jiletli tel hurdası alan hurdacılar çok sayıda bulunabilir ancak biz bu ürünleri ikinci el değerlendirmeyi sağladığımız amacı ile en yüksek fiyatlardan alabiliyoruz. Eğer durumu iyi ise sizlere hurda fiyatı değil ikinci el fiyatı teklif ederiz. Bu şekilde elde edeceğiniz gelir en üst seviyeye çıkartılır. Şanlı Hurdacılık yerinden jiletli tel hurdaları alabilir. Sizlerin bizim adresimize gelerek satış yapmanıza gerek yok.

Jiletli Tel Hurdası Alan Yerler İstanbul Bölgesi

İstanbul bölgesinde çok sayıda bina ve site olması jiletli tel kullanımını doğru oranda artırır. Ayrıca fabrika ve depo bina çevreleri de jiletli tel ile çevrilir. İstanbul ve Kocaeli illerinde çok sayıda fabrika bulunması jiletli tel kullanım oranını büyük oranda artırır. Hurdacı firması özellikle fabrika yıkımı ve bina yıkımlarında çok miktarlarda jiletli tel hurdası alabilmektedir. Jiletli teller bakım çalışmalarında da hurdaya ayrılır. Ayrıca yeni yapılan bina ve iş yerlerinin çevre güvenliği alınırken artık jiletli tel hurdaları da elde edilir.

Jiletli Tel Sökümü Nasıl Yapılmalıdır?

Uzman hurdacı firmalar jiletli tel sökümü dahil diğer tüm geri dönüşüm çalışmalarında uzman personellere sahiptir. Eğer bu işlemi yaptıracaksanız kurumsal hurdacı firmalar ile çalışmak sizler tarafından daha faydalı olur. Aldığınız hizmetin kalitesini bu şekilde artırabilirsiniz. Jiletli tel sökümü dikenli tele oranla çok daha zordur. Söküm işlemi bir uzman personel ile yapılması gerekir.

Eğer tecrübesiz iseniz ve yaralanmak istemiyorsanız Şanlı Hurdacılık ile iletişime geçerek hurdacı hizmeti alın. Jiletli teller üzerinde jilet benzeri kesici metallerin olduğu özel üretim teller. Bu teller söküm esnasında sökümü yapan personelin ellerinde ve çeşitli bölgelerinde yaralanmalara neden olabilir. Bu nedenle söküm yapan personel gerekli hassasiyeti göstererek söküm yapmak zorundadır. Hurdacı uzman personelleri ise bu işlemi kolayca yapabilir.

Sökmeye ek olarak bir önemli durumda jiletli teli sarmak. Jiletli tel hurdası kuvvet kullanılmadan halka şeklinde üst üste sarılmalıdır. Her 100-200 metrede bir 1 top olacak şekilde satma işlemi yapılır. Sargı yapılırken tel kullanılarak toplar sağlamlaşır. Bu işlemlerin tamamını güvenilir geri dönüşüm firması uzaman çalışanları kolaylıkla yapabilir. Sizin bu işlemler ile uğraşmanıza hiç gerek yoktur. 

İkinci El Jiletli Tel Alım Satım

Jiletli tel kullanım oranındaki artış fiyatlara da yansımış durumdadır. Her geçen gün fiyatlarda yükselme yaşanıyor. Bu durum bireysel kullanımda ve kurumsal kullanımda ikinci el kullanımın önünü açıyor. İstanbul hurdacılar bu ürünlerin ikinci el satışlarını yapmaktadır. Arnavutköy ve Bakırköy hurdacı merkezlerinden ikinci el jiletli tel hurdası almak mümkündür. Ayrıca bu noktalarda diğer ürünlerin ikinci ellerini de alabilirsiniz. 

İkinci el satışa sunulan tüm jiletli teller çok temiz şekilde elde edilen ikinci el ürünlerdir. Yükleme işlemlerini ve gerekirse nakliye hizmetini de hurdacı firması karşılar. Tellerin jiletli olması sizleri korkutmasın. Satış sırasında paketleme ile iş kazalarının önüne geçilir. 

İstanbul ve Kocaeli de dilediğiniz noktada bizlerden jiletli tel alabilir ve satış yapabilirsiniz. Yıkımı yapılacak dairelerin tüm hurda jiletli tel ürünleri İstanbul Hurdacı Şanlı Hurdacılık tarafından alınmaktadır.

 

Call Now ButtonArayınız..