Hurdacı Esenyurt

Hurdacı Esenyurt

Hurdacı  Esenyurt İstanbul’un eski yerleşim yerlerinden biridir. Bununla beraber kalabalık bir nüfusa sahip olan ilçe her gün gerek kentsel dönüşümle gerekse modernleşme ile gelen yeniliklerle değişmekte ve gelişmektedir. Nüfusun yoğun olduğu bölgeler de her gün atık çöp konumun da ortaya çıkan hurda eşyaları da çok fazla olmaktadır. Hurdacılıkolarak Esenyurt’ ta nüfusa eş değer bir hurdacılık artışı vardır.

Esenyurt Hurdacı

İstanbul hurdacılık sektöründe her gün artan talepleriyle ve artan nüfusuyla hurdacılık mesleğinin daha da önemli bir konuma geldiği ülkemizde İstanbul hurdacılık konusun da kendini oldukça geliştirmeye başlamıştır. Şanlı hurdacılık olarak bu gelişmeler sonucunda sizlere diğer hurda alan firmalara kıyasla daha iyi hizmet verebilmek için İstanbul’un her iki yakasında da oldukça yaygın alana sahip hurdacılık firmamız doğrultusunda sizlere hizmet vermekteyiz.

Hurdacı  EsenyurtHurdacılık mesleği günümüz de önemli bir iş kapısı haline gelirken, hurda geri dönüşümü de çevresel olarak büyük etkiler yaratmaktadır. Her gün artan insan nüfusuyla beraber dünya da tonlarca hurda ya da geri dönüştürülebilir çöp dediğimiz maddeler ortaya çıkmaktadır. Hurda şirketlerin yegane amaçlarından olan geri dönüşümle daha yaşanabilir bir dünya için sarf ettiğimiz bu çaba da sizin en yakın hurdacınız olarak bir telefon uzağınızdayız.

Bize ulaşmak için web sitemizde bulunan hurdacı telefon numarası ile ya da belirlemiş olduğumuz numara üzerinden WhatsApp’tan iletişim kurabilirsiniz. Hurda fiyatlarında belirleyici iki etmen olmakla beraber ilki hurdanın türüne bağlı ikincisi ise hurdanın kilosuna göre hurda fiyatı belirlenmektedir. Yaptığımız hurda işiyle birlikte ülke ekonomisine katkı sağlarken aynı zaman da çevre kirliliğini ve geri kazanım bilincine destek olmaktayız. Ayrıca Şanlı hurdacılık olarak birçok kişiye ekmek kapısı olmaktan mutluluk duyuyoruz. Sizlerin her zaman bir telefon uzağınızdayız.

Hurdacı Esenyurt Hızlı Hizmet Garantisi

Hurdacı Esenyurt Şanlı Hurdacılık firması bölgede bulunan en yakın hurdacı konumundadır. En yakın hurdacı merkezi ile sizlere çok kısa sürelerde hizmet sağlıyoruz. Kısa sürede hizmet veren hurdacı 30 dakikanın altında sizlerin vermiş olduğu adrese gelerek tüm hurdaların alımlarını gerçekleştirir. Kaliteli şekilde hurdacılık hizmeti alırsınız. Esenyurt da her mahalleye hurdacılık hizmeti sağlıyoruz.

Hurdacı Esenyurt başta metal hurda alımları yapar. Bu metal hurdalar yaygın bilinen hurda demir, hurda bakır ve hurda alüminyum ile başlayarak diğer tüm hurdaların alımları ile devam eder. Diğer alınan hurda metaller ise şunlardır:

 • Esenyurt sarı hurdası alanlar
 • Esenyurt hurda kablo alan yerler
 • Kurşun hurdası alan firmalar
 • Hurda nike alan hurdacı firması
 • Hurda titanyum
 • Hurda makine
 • Hurda motor

Bu hurdaların tamamını en yüksek hurda fiyatları ile almaktayız. Bölgede bulunan hurda fiyatları İstanbul hurda fiyatları ile doğrudan bağlıdır. Hurdacı firması Şanlı Hurdacılık bu fiyatları her gün takip edip analiz ederek en güncel fiyatları sunar. Hurdacılar arasında en güncel fiyatları teklif eden hurdacı firmasıyız. 

Kaliteli hizmet almak istiyorsanız Esenyurt kurumsal hurdacı firmaları ile çalışın. Kurumsal olan hurdacı firmalarının çok sayıda referansı bulunur ve bu referansları araştırıp bilgi toplayabilirsiniz. Kurumsal olan firmalar ile hurda alım satımında hurda net fiyat ile değerlenir. Elinizde bulunan hurdalar düşük fiyatlar ile satılmaz.

Esenyurt Gezen Hurdacı

Konumu itibari ile Esenyurt ilçesi en rahat hurda alımı yapılan bölgelerden birisidir. Bu bölgede kolaylıkla hurda toplama işlemi gerçekleştiriyoruz. Hurdacı kamyonlarımız bir sabah bir akşam olmak üzere en az günde iki kez tüm mahalleden hurda topluyor. Satılan hurda kaç kilo olursa olsun adrese gelerek hurda alımlarını gerçekleştiriyoruz.

Kağıt ve karton hurdası gibi kağıt sınıfında değerlendirilen hurdaların da geri dönüşümleri yapılmaktadır. Geri dönüşüm hizmeti veren hurdacı kilo ile kitap alımı da yapar. Kilo olarak itap satışlarında en yüksek fiyatları teklif ediyoruz. Hurdacılar düşük kilo hurdalar için adrese gelmeyi tercih etmez. Şanlı Hurdacılık firması kiloya bakmadan miktarı önemsiz şekilde adrese gelerek hurda alımını yapar.

Her türlü hurdacı hizmetini ilçede sağlıyoruz. Hurda karşılığında bina yıkımı da yaptırabilirsiniz ve fabrika hurdalarını da satabilirsiniz. Fabrika hurdaları toplu hurda alımında fabrikalara yüksek fiyatlar teklif ediyoruz. Sürekli çalışma imkanı olan firmalardan geleceği de düşünerek yüksek fiyatlar ile hurda alımları yapmaktayız. 

İkinci El Hurda Ürün Alım Satım

Hurdacı Esenyurt firması aynı zamanda ikinci el ürün alım ve satışları da yapar. İkinci el değerlendirilebilir olan ürünlerin tamamını alıyoruz. İkinci el satışlardan daha yüksek karlar elde edebilirsiniz. Bizler hurda olarak atılan ürünleri ikinci el satabiliyoruz. Bu şekilde geri dönüşüme daha büyük katkılar sağlıyoruz. İkinci el en belirgin olan ürünler ise şunlardır:

 • Hurda sac
 • İkinci el sandviç panel
 • Hurda makine
 • Pimapen kapı ve pencereler
 • Çelik kapı
 • Raf hurdaları
 • Motor ve redüktör hurdaları

Bu hurdalara ek daha sayılamayacak kadar ürün hurdacı tarafından ikinci el satılmaya çalışılır. Kullanılabilir durumda olan ve ikinci el alıcı bulamadığınız ürünleri bizler ikinci el olarak alabiliriz. 

 

Call Now ButtonArayınız..