Hurda Sandviç Panel Alım Satım

Hurda Sandviç Panel Alım Satım

Hurda sandviç panel alan hurdacı İstanbul ve tüm çevre illerinde hurda sandviç panel alımı yapmaktadır. Hurda sandviç panel alan geri dönüşüm firması yüksek hurda fiyatları sandviç panel hurdası alımları yapmaktadır. Yüksek fiyatlar ile ikinci el sandviç panel hurdası alım ve satışları yapılmaktadır. Tüm İstanbul ilçelerinde sandviç panel hurdası satmak istiyorsanız ve ikinci el panel hurdası satmak istiyorsanız hurdacı telefon numaralarından bizimle iletişime geçin.

Sandviç paneller çok özel ürünlerdir. Fabrika çatılarında ve yan yüzeylerde sandviç panel kullanılmaktadır. Fabrikalarda yaygın olarak sandviç panel kullanılmaktadır. Fabrika yıkımlarında ise bu hurdalar elde edilir. Bu hurdalar ikinci el talep gören hurdalar. İkinci el sandviç panel alan hurdacılar bu hurdaları alarak ikinci el olarak satışa sunar. İkinci el alım satım yapılarak geri dönüşüme daha büyük katkılar sağlanır.

Hurda Sandviç Panel Alan ve Satan Yerler İstanbul

Büyük alanlı fabrikaların yıkımında bol miktarda sandviç panel elde edilir. Bu hurdaları söken hurdacılar temiz bir şekilde sökerek bu hurdaları ikinci el satışa sunar. Söküm işlemleri profesyonel hurdacı firmaları tarafından yapılırsa elde edeceğiniz gelir ikiye daha katlanabilir. 

Sandviç Panel Nasıl Sökülür

Sandviç paneller uzman hurdacı ekipleri tarafından söküldüğünde ikinci el satışa sunulabilir. Bu şekilde geri dönüşüme en büyük katkı sağlanmış olur. İlk defa sıfır kullanılan sandviç paneller vidalama yöntemi ile bulundukları yerlere monte edilir. Bu işi alan hurdacı vidalardan söküm yaparak sandviç panelleri daha kolay söker ve düzgünce hurdacı deposuna götürür.

Zarar verilmeden sökülen sandviç panel hurdaları Bahçelievler hurdacı merkezinde yer alan depoda toparlanır. Bu şekilde geri dönüşüm sandviç panel hurdası yapılır.

Sandviç Panel Özellikleri

Sandviç panel iki metal levha arasına köpük veya başka bir yalıtkan malzemenin gelmesi ile oluşan malzemedir. 1-1.5 metre boylarında ve uzunlukları değişken olan yalıtımlı levhalar denilebilir. Çok kullanışlı ve yaygın kullanılan ürünlerdir. Depo ve fabrika bina yapımlarında vazgeçilmez şekilde kullanılır. 

Yaygın kullanımı ve sandviç panele olan talep artışları sonucunda fiyat artışları olmaya başlandı ve fiyatlar çok arttı. Buna bağlı olarak da firmalar dahil ikinci el sandviç panel arayışına girmiş durumdadır. Şanlı Hurdacılık firması gibi ikinci el sandviç panel satan hurdacılar ile iletişime geçerek bu ürünler alınabilir. 

İkinci El Sandviç Panel Satışının Önemi

Sandviç panel üretimi çok zor bir işlemdir. Bu ürünler çok sağlam ürünlerdir. Gerekli bakım ve çalışmalar yapılırsa yıllarca bu ürünleri kullanmak mümkündür. Hurdacılar eğer düzgün şekilde söker ve uygun şartlarda depolama yaparlarsa yıllarca daha kullanılabilir. Bahçe ve bağ evi gibi kullanımlarda vatandaşlar da bu ürünleri talep etmektedir.

Geri dönüşüm firması farklı boylarda sandviç panel alımı yapar. Sandviç panel uzunlukları 6 metreye kadar olabilir. Kısa parça lazım olan vatandaşlar uzun 6 metrelik ürünleri alıp spiral makinesi ile keserek kullanabilirler. Sandviç panel kolayca kesilen bir üründür. Depolaması ve nakliyesi de kolay olur.

Fabrikalarda Sandviç Panel Kullanımı

Sandviç panel daha önce de söylenildiği gibi fabrika bina yapımlarında kullanılır. Fabrikaları beton ile yapmak her zaman daha pahalıya mal olur ve kullanışsız olur. Fabrika sahipleri tüm kolaylıkları dikkate aldığında sandviç panel kullanımının en uygun olacağını düşünür. İstanbul Tuzla, Silivri ve Çatalca da gördüğümüz fabrikaların neredeyse %90′ lık kısmı sandviç paneller ile oluşur.

Farklı renklerde sandviç panel bulunabilir. Sıfır alımda istenilen her rengi bulmak mümkündür. Ancak ikinci el alımlarda renk seçenekleri biraz daha kısıtlı olur.

 

Call Now ButtonArayınız..