Hurda Masa Sandalye Alımı

Hurda Masa Sandalye Alımı

Hurda masa sandalye alımlarını İstanbul ve tüm çevre illerinden yapıyoruz. Ofis mobilya hurdası alan hurdacı metal içerisin veya içermesin tüm ofis hurdaların alımlarını yapıyor. Ofis mobilya hurdaları geniş masalardan oluşmaktadır. Aynı zamanda ofis hurdalar şık mobilyalar da içerir. İstanbul ofis hurdası alan geri dönüşüm firması metal hurda alımlarına ek bu hizmeti de sunmaktadır.

İyi durumda olan mobilya hurdaları Şanlı Hurdacılık ikinci el olarak değerlendirebilir. Eğer sizlerin hurda olarak sattığı hurda masa sandalye temiz durumda ise ikinci el fiyatı teklif edilebilir. Demir hurdası içeren mobilya hurdaları daha değerlidir. Sırf ahşap hurdası içeren ve kırık olan mobilyalar hurdacı tarafından alınmaz.

Hurda Masa Sandalye Alan Hurdacı Firması İstanbul

İstanbul da bu hurdalar belirli noktalardan bol miktarda elde edilir. Özellikle Maslak bölgesinden ofis hurdası alımları yapıyoruz. İş merkezlerinin bulunduğu noktalardan ofis hurdaları elde etme oranı fazladır. Fatih İlçesi ve Mecidiyeköy İlçesi ofis sayısı yönünden İstanbul da 1. sırada yer alır. Bu nedenle bu noktalardan her gün ofis malzeme hurdaları alınmaktadır.

Ofis Masa Hurdası

Ofis masa hurdası evlerde kullanılan masalara oranla daha geniş ve sık ürünlerdir. Ayak kısımları demir hurdası veya alüminyum hurdası içerebilir. Sırf ahşap hurdası içeren masa hurdalarının alımlarını yapamayız. Eğer sağlam durumda ise alım yapılabilir. Sırf ahşap olan ofis masa hurdası ikinci el satılacak durumda ise alınmaktadır. Metal içeren masa hurdaları ise büyük oranda ahşap hurdası içerse dahi alım yapılmaktadır.

Ofis Çalışma Koltuğu Hurdası

Koltuk hurdaları kurumsal firmaların tadilata girdiği zaman veya ofis yenilemesi yapıldığında yüzlerce alınan hurdalardır. Ofis koltukları geri dönüşümü yapılmayan plastik hurdalar içermesine rağmen en az %30 oranda demir hurdası içermektedir. Koltuk hurdaların tamamı hurdacı tarafından alınmaktadır. Ofis koltuk hurdası alan hurdacı güncel hurda fiyatları teklif ederek hurdaları alır.

Banka taşınması veya ofis yenilenmesi durumlarında çalışma koltuk hurdası yüzlerce elde edilebilir. Banka firması elinde bulunan tüm koltuk ve masa hurdaları hurdacılara satarak tamamen yeni ürünler ile ofislerini yenilir. Kurumsal firma ofisleri de aynı şekilde yenilendiğinde tüm ofis hurdalar ikinci el malzeme alanlara veya hurdacılara satılır.

Plastik Masa ve Sandalye Hurdaları

Plastik masa ve sandalye hurdaları pratik olması sayesinde kullanımı yaygındır. Düğünlerde ve ufak organizasyonlarda hemen hemen herkes plastik masa ve sandalye ile karşılaşabilir. Kullanışlı ve pratik olması günümüzde kullanımının devam etmesini sağlar. Tamamen kullanılmaz hale gelen plastik masa ve sandalye hurdaları da hurdacılar tarafından alınır.

Plastik Masa Alan Hurdacı

Plastik masa alan hurdacı eğer sağlam durumda değilse bu hurdaların alımını yapamaz. Isıl işlemden geçirilip soğuma ile elde edilen plastikler geri dönüştürülemez. Ancak ikinci el değerlendirilebilecek hurdalar hurdacılar tarafından alınır.

Ayak kısımlar metal hurdası içeriyorsa plastik olan kısımlar hurdadan çıkartılıp tartılarak alınabilir. Metal içermesi sayesinde alımları mümkün olur. Sırf plastik hurdası içeren plastik masa hurdaları kullanılamaz durumda olduğunda hurdacı tarafından alınamaz.

Hurda Plastik Sandalye

Hurda plastik sandalyeler tamamen plastik hurdası içermektedir. Bu nedenle hiç metal hurdası içermez. Plastik sandalye hurdası alan hurdacı kırık olmadığı sürece bu hurdaları alabilir. Aksi taktirde kırık olanlar doğrudan atık olarak değerlenmelidir. Hurdacılar bu ürünleri alıp ikinci el olarak düğün organizasyon şirketlerine ve küçük işletmelere satarlar. 3-4 olarak da alınsa vatandaşlar tarafından talep de görmektedir. Bu şekilde geri dönüşümü yapılmış olunur. İstanbul da her noktadan masa sandalye hurdası alınmaktadır.

 

Call Now ButtonArayınız..