Hurda Krom Tezgah Alan Hurdacı Firması

Hurda Krom Tezgah Alan Hurdacı Firması

Hurda krom tezgah satmak istiyorsanız hurdacı telefon numarası ile hemen bizleri arayı satış yapabilirsiniz. Krom tezgah hurdaları gıda işletmelerinden alınan hurdalardır. İstanbul ve Kocaeli illerinde krom tezgah alan hurdacı aynı zamanda bu hurdaların ikinci el alım satış hizmetini de verir. Krom tezgah hurdası alımlarının tamamı güncel krom fiyatları ile yapılmaktadır.

Gıda işletmelerinden elde edilen hurdalardan birisi olan krom tezgah hurdası hurda krom tezgah alan yerler tarafından alınmaktadır. Krom tezgahlar eğer sağlam durumdaysa hurdacı bu malzemeyi ikinci el deposunda satışa sunabilir. Bir süre bekleyen tezgahlar alıcı çıktığı taktirde hurda fiyatından değil ikinci el fiyatı ile satışa sunulur. Geri dönüşüm firması ikinci el krom tezgah alımı da yapmaktadır.

Hurda Krom Tezgah İkinci El Değerlendirme

Krom tezgahların paslanması imkansızdır. Ancak kırılma gibi nedenlerle bu malzemeler hurdaya ayrılır. Ayak kısımları ve yan kısımlar da dahil tamamen krom metalinden oluşmaktadır. Krom parçalar kaynaklama yöntemi ile birbirlerine tutturulur. Gıda sektöründe paslanmaz metallerin kullanılması hep ön plandadır. Paslanmaz metal kullanılmazsa gıda sektöründe zehirlenmeler yaşanabilir.

Mcdonalds ve Burger King yemek tesislerinde de çok sayda krom tezgah hurdası yer alır. Bu tezgahlar yenilenme ve taşınma gibi sebeplereden dolayı hurdaya satılmak zorunda kalabilir. Krom tezgah alan geri dönüşüm firmaları bu hurdaları yerinden peşin olarak alır. Krom tezgah büyüklükleri kullanılan bölgeye göre değişiklik gösterir. Çeşitli büyüklüklerde krom tezgahlar bulunmaktadır ve büyüklük arttıkça krom tezgah kilo miktarı da artar.

Kasap ve restoranlarda da krom tezgah yer alır. Kasaplarda krom tezgah vazgeçilmezdir. Krom tezgah olmayan kasap yok denecek kadar azdır. Kasaplardan yıpranmış olan krom tezgah hurdaları alınır. Gıda üretimi ve gıda hizmeti veren her noktada krom tezgah bulunur. Evler de dahil krom tezgahlar bulunur. Hurda krom tezgah kullanılmaz hale gelen tezgahlardan oluşur

İstanbul Krom Tezgah Nasıl Toplanır?

Krom tezgah İstanbul da Büyükçekmece, Küçükçekmece, Bakırköy, Güngören, Beşiktaş ve diğer tüm ilçelerden de toplanır. Krom tezgah küçük yerel işletmelerde en az 1 adet yer alır. Küçük restoranlarda 1 veya 2 adet yer alır. Sürekli satış yapılmaz. Ancak taşıma ve tadilat çalışmalarında restoranlardaki bu tezgah hurdaları hurdacılar tarafından alınır. Geri dönüşüm firması ile iletişim kurduğunuzda adrese gelerek krom tezgah hurdalar alınır.

Krom tezgahların üst kısımları tamamen krom hurdası içerse de ayak kısımları çelik ve demirden olabilir. Bu durum gıda üretimi firmaları tarafından bakıldığında iyi bir durum değildir. Gıda üretim noktaları nemli ve sürekli su kullanılan yerlerdir. Tezgah düz kısmı yani krom olan kısım paslanmaz ancak ayak kısımlar pas tutabilir. Bu durumda paslanan ayak kısımları hijyenden uzak olur. 

Gıda üretim fabrikalarında da hijyenik çalışma ortamı çok önemlidir. Metallerde olan paslar gıda üretim noktaları için zararlıdır. Hurdacı krom tezgah fiyatlandırmasını bir kaç duruma bağlı olarak verir.

Krom Tezgah Hurdası Fiyatı Belirleme

Hurdacı krom tezgah hurdasına fiyat teklifi verirken öncelikle hurdanın miktarına bakar. Eğer hurda miktarı fazla ise hurdacı daha yüksek fiyat teklifleri verebilir. Eğer miktar az ise hurdacı toplu hurda alım teklifi sunmaz. Alınan tüm tezgah hurdasının tüm kısımlarının krom olup olmadığı da çok önemlidir. Ayak kısımları veya bazı kısımları demir hurdası içeren tezgahlar daha düşük fiyatlar ile satılır.

Krom tezgah hurdalar eğer sağlam durumda ise hurdacı bu ürünleri ikinci el olarak satabilmektedir. Hurdacı ikinci el satışlardan daha yüksek karlar elde eder. Bu nedenle sağlam olan krom tezgah hurdalara daha yüksek fiyatlar teklif edebilir.

 

Call Now ButtonArayınız..