Hurda Konteyner Alan Yerler

Hurda Konteyner Alan Yerler

Hurda konteyner alım satım hizmeti veriyoruz. Kullanılabilir durumda olan konteyner ikinci el fiyatlar ile alınmaktadır. Tamamen kullanılmaz hale gelmiş konteyner hurdaları ise hurda fiyatları ile değerlendirilir. Şanlı hurdacılık firması konteyner hurdası alan hurdacılar arasında en yüksek fiyatlar ile konteyner hurda alımı yapmaktadır. Alımı yapılan konteyner hurdaları eğer düzelebilirse onarım çalışmaları yapıyoruz. Bu şekilde en yüksek konteyner hurda fiyatlarını teklif edebiliriz.

Konteyner hurdası alımlarında konteyner nakliye masraflarının tamamı Şanlı Hurdacılık firması tarafından yapılır. Şanlı hurdacılık bu güne kadar binlerce konteyner hurdasının satışını ve geri dönüşümünü gerçekleştirdi. Konteyner hurdası alan yerler arıyorsanız önce bizimle hurdacı telefon numarası ile iletişime geçin ve teklif alın. Tekliflerimizin tamamı İstanbul ve çevre illerine oranla en yüksek fiyatlardır. En karlı şekilde hurda konteyner satışı yapmanın yöntemi. 

Hurda Konteyner Geri Dönüşüm İstanbul, Kocaeli ve Edirne

Konteyner hurdalar iki şekilde elde edilir. En fazla konteyner hurdası alınan yerler şantiye alanlarıdır. Şantiye alanlarında işçilerin barınması amacı ile konteyner kullanılır. İşçiler bu konteyner içerisinde barınarak şantiye alanında sürekli çalışır. Diğer yöntem ise bağ ve bahçelerden konteyner alımıdır. Daha pratik olması amacı ile bağ ve bahçelere barınma amacı ile konteyner konulur.

Şantiye Konteyner Hurdası Alımı

Şantiye inşaatları şehirden uzak noktalarda ve yıllarca sürebilir. Şehirden uzak noktalara her gün işçilerin gelmesi mümkün olmadığından işçiler şantiyelere yerleştirilen konteynerlerde kalarak çalışmasına devam eder. İstanbul ve Kocaeli gibi büyük illerde, buna Edirne de dahildir, inşaat işçileri farklı illerden çalışmaya gelir. Barınacak yerleri olmayan işçilere inşaat firması konteyner ile yer temini yapar.

Şantiye bitimlerinde hurdacılar bu şantiyeleri gezerek konteyner hurdası alımlarını yapar. Yıllarca kullanılan konteyner eğer kullanılmaz duruma gelmiş ise hurda fiyatından alımı yapılır. Konteyner %100 oranda metal hurdası içermez. Bu nedenle net fiyat olması imkansızdır. Yarı yarıya çöp hurdaları içerir.

İyi durumda olan konteynerler ise hurdacı firması ikinci el fiyatları ile alım gerçekleştirir. Şanlı Hurdacılık firması ikinci el konteyner alım satım işi de yapmaktadır. İstediğiniz zaman bizimle iletişime geçerek konteyner satabilir ve alabilirsiniz.

Bağ ve Bahçelerden Konteyner Alımı

Silivri ve Çatalca ilçelerinde İstanbul da yaşayan vatandaşların yazlıkları bulunmaktadır. Bu yazlıklarda betondan en yapmak yerine vatandaşlar zaten sık kullanmamaları nedeni ile konteyner koymayı tercih eder. Konteyner bir metaldir. Düzenli bakımları yapılmayan konteyner kısa sürede hurda halini alır ve değiştirilmesi gerekir. Bu noktalarda hurdaya dönen konteynerler hurdacılara satılır.

Çatalca, Silivri, Tuzla, Gebze ve Çayırova ilçelerinden her sene konteyner hurdaları topluyoruz. Çok sayıda yazlık olan bu noktalardan bağ ve bahçelerden konteyner hurdası alımları yapılmaktadır. Çürük konteyner hurdaları ne durumda olursa olsun hurdacı tarafından alınabilir.

Ofis Konteyner Hurdası Alımı

Ofis konteyner en temiz konteyner. İçerisinde konaklama yapılmaz. Adı üzerinde ofis amaçlı kullanılan konteyner. Yeni yapılan şantiye alanlarında 1 ve birden fazla bulunabilir. Bu ofislerde yapılmakta olan dairelerin tanıtımları ve satışları yapılır. Ofis amaçlı kullanılmaları sayesinde satışları sırasında da sıfıra yakın durumda olurlar.

Ofis konteynerleri hızlı kurulum özelliğine sahiptir. Betondan bina şeklinde ofis yapmaktansa ofis konteyneri koymak daha kolay olur. İşin bitmesinin ardından ofis konteyner alan yerler bu konteynerleri alabilir. Şanlı Hurdacılık kaliteli bir şekilde konteyner alım satım hizmeti vermektedir. Dilediğiniz noktadan konteyner hurdasını kendi imkanlarımızla alabiliriz. Eğer siz de bizden ikinci el konteyner alırsanız dilediğiniz noktaya konteynere bırakıyoruz. En uygun fiyatlar ile konteyner alabilirsiniz. 

 

Call Now ButtonArayınız..