Hurda İnşaat Malzemesi

Hurda İnşaat Malzemesi

Hurda inşaat malzemesi İstanbul, Kocaeli ve Tekirdağ ilçelerinden alınıyor. Hurda inşaat malzemeleri şantiye alanlarından toplanmaktadır. İnşaat malzemeleri her inşaat yapımında çok miktarda hurdaya ayrılır. İnşaat malzemesi alan yerler bu eskiyen ve kırılan malzemelerin hurda alımlarını gerçekleştirir. İnşaat malzemeleri çok çeşitlidir. Bir inşaat sürecinde başlangıçtan itibaren çeşitli malzemeler yapım aşamasında kullanılır.

İnşaat alanlarında kullanılan bu malzemelerden en belirgin olanları keser, pense, testere, çekiç, spiral makinesi vb. malzemelerdir. Bu malzemeler inşaat yapım aşamasında kullanılır. Eskiyen malzemeler ve kırılan araçlar inşaat malzemesi alan hurdacılar tarafından alınmaktadır. Çok çeşitli ve farklı oranlarda metal içeren inşaat malzeme hurdaları vardır. Şanlı Hurdacılık firması İstanbul da her noktadan inşaat malzeme hurdası alıyor. Hurda inşaat malzemesi eğer sağlam durumda ise ikinci el yüksek fiyatlar ile alım yapıyoruz. Hurdacılar arasında en yüksek fiyat teklifleri.

Hurda İnşaat Malzemesi Alım Satım İstanbul

Hurda inşaat malzemeleri inşaatlardan elde edilir. İnşaat sayısının bol olduğu iller ise İstanbul gibi büyük illerdir. İstanbul da her ilçeden inşaat malzeme hurdası almak mümkündür. Bu hurdalar çeşitli fiyatlar alabilir. İçerisinde bakır ve alüminyum gibi değerli hurdalar içeren inşaat malzemeleri hurdacılar tarafından en yüksek fiyatlara alınır.

İnşaat malzemeleri eskime nedeni ile kullanılmaz hale gelebilir. Örneğin spiral makinesinin motoru 1 kez yandığında o ürün bir daha kullanılmaz. İnşaat hurdası atığı olarak hurdaya ayrılır. Spiral makinesi, elektrikli testere gibi pahalı inşaat araçlarını kullanan inşaat çalışanları tecrübeli çalışanlar olmak zorundadır.

İnşaat yapım aşamasında her noktada metalden malzemeler kullanılır. Özellikle kalıp yapımında demir direkler kullanılır. Mantolama ve sıva işlemlerinde ise iskele kullanılır.

İskele Hurdası Demir İnşaat Malzemesi

İskele hurdası her inşaat alanından elde edilebilir bir hurdadır. Her inşaat yapım aşamasına iskele kullanımı şart olur. İskele kullanımında sağlamlık esas alınması nedeni ile tamamen metal kullanılır. Metal iskeleler hurdaya satıldığında güncel metal hurda fiyatları ile işlem görür.

Bu hurdalar alüminyum ve demir hurdası olabilir. Bu hurdaların incelemesini yapan hurdacı net fiyatı teklif eder. İskele hurdası bir inşaat malzeme hurdası. Esenyurt bölgesinde alınan her inşaat malzeme hurdasını kısa sürede alıyoruz. 

Elektrikli İnşaat Malzemeleri

Elektrikli tüm inşaat malzemelerinin içerisinde motor hurdası olur. Motor hurdası da bakır hurdası içerir. Bu nedenle elektrikli olan inşaat malzemeleri hurdacılar tarafından en değerli malzeme olarak görülür. Hurdacılar motor kilo fiyatı ile bu hurdaları alırlar. 

Çalışır durumda olan ve az arar görmesi nedeni ile hurdaya atılan elektrikli malzemeler ikinci el fiyatları ile de alınabilir. Hurdacılar bu ürünleri ikinci el satabilirler. En yüksek fiyatlar ile bu malzemeler satılabilir. Elektrikli makineler aynı zamanda kablo hurdası da içerir. Bu hurdaları da hurdacılar almaktadır. İstanbul hurdacı firması Şanlı Hurdacılık en yüksek fiyatları teklif eder.

İnşaatlarda Kullanılan Demir Borular

Demir borular inşaat alanlarında yaygın kullanılır. Kolan ve kirişlerin kalıpları çakıldığında demir borular bu kalıbı tutmak amacı ile kullanılır. Hurdacılar boru hurdalarını hiçbir zaman hurda fiyatından almaz. Zarar görmemiş olan tüm boru hurdaları ikinci el hurda fiyatı ile alınır.

Demir boru hurdalarını ikinci el satmak çok kolay olur. İnşaat sektöründe en gerekli olan inşaat malzemelerden birisidir. Hurdacılar kısa sürede bu ürünleri satabilir.

Küçük inşaat malzemeleri de bulunmaktadır. Bu malzemeler durumuna göre hurda veya ikinci el hurdacılar tarafından alınır. Güncel fiyatlar ile satış yapmak istiyorsanız kurumsal hurdacı firması ile çalışmanız tavsiye edilir. 

 

Call Now ButtonArayınız..