Hurda Elektrik Malzemesi Alan Geri Dönüşüm Firması

Hurda Elektrik Malzemesi Alan Geri Dönüşüm Firması

Hurda elektrik malzemesi tamamı hurdacı firması Şanlı Hurdacılık tarafından alınmaktadır. Hurda elektrik malzemeleri de değerli bir hurda ürüdür. Hurda elektrik malzeme hurdası alanlar arasında en iyi fiyatları teklif ediyoruz. Şanlı Hurdacılık firmamız ile hurdacı iletişim numaralarından iletişim kurarak yüksek fiyatlara satış yapabilirsiniz. Şanlı Hurdacılık hurda alımlarının tamamını güncel hurda fiyatları üzerinden yapmaktadır. Eğer elinizde elektrik malzeme hurdası var ve toptan şekilde satış yapmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Elektik malzemeleri oldukça çeşitli olur. Halk arasında bilinen elektrik malzemeleri piriz, duyu, şalter, sigorta, pano, uzatma kablosu ve diğer evlerde kullanılan elektrik ürünleridir. Ancak iş otomasyona gelindiğinde çok çeşitli elektrik ürünleri bulunmaktadır. Örneğin trafo. Trafo büyüm miktarda bakır hurdası içermektedir. Bakır hurdası içeren trafo hurdaya satıldığında çok değerli bir hurda olur. Elektrik malzeme hurdası alan yerler ile anlaşma yapmadan önce bizlerden teklif alın.

Hurda Elektrik Malzemesi İstanbul da Evden Toplama

2 şekilde büyük miktarlarda elektrik hurdası elde edilir. Bunlardan 1. yıkımlar esnasında . Bir binanın yıkılması ile kilo bazında piriz, anahtar, ampul, floresan, sigorta vb. bol miktarda elektrik hurdası elde edilir. Hurdacılar bu hurdaları elektrik malzeme hurdası satma amacı ile ayırarak bir noktada birleştirir. Tek seferde yıkılan bina sayısı fazla olduğunda hurdacının topladığı hurda elektrik malzeme miktarı da çok olur.

İstanbul da her gün yıkım yapan hurdacı firması her bina yıkımında elektrik malzeme hurdaları elde eder. Hurda elektrik malzemesi ikinci el olarak satılan uygun bir ürün olmaz. Elektrik tehlikeli bir olgudur. Elektrik bağlantılarında ikinci el ürünler kullanmak altyapının düzgün çalışmamasına neden olabilir. İlk zamanlar düzgün çalışsa dahi sonrasında yıpranan malzeme çalışmasını durdurabilir.

Elektrik tesisatında çıkan olumsuzluklar yangın çıkmasına bile neden olabilir. Can güvenliği nedeni ile Elektrik malzeme hurda alımı yapan hurdacılardan kesinlikle ikinci el priz, sigorta ve anahtar alımı yapmayın. Bu tür ürünler her zaman sıfır kullanılmalıdır.

Fabrikalardan Elektrik Malzeme Hurda Alımı

En az 3 yıldır üretim yapan veya hizmet veren bir fabrikada tonlarca elektrik malzemesi birikmiş olabilir. Elektrik malzemeleri değiştirildiğinde veya daha gelişmiş makinelere yetersiz kaldığında yerlerine yenileri takılır. Fabrika kültürü gereğince fabrika çalışanları çalışır durumda olan elektrik ürünlerini çöplere atmak yerine depoda saklamaya çalışır.

Zamanla bu malzemeler birikerek çok büyük alan kaplamaya başlar. Eğer düzgün depolanma yapılmazsa kullanılmaz hale de gelebilir. Bu gibi durumlarda fabrika bu hurdaların tamamını elden çıkartır. Toplu satış ile en yakın en yüksek fiyatı veren hurdacı ile iletişime geçerek tüm elektrik malzemeleri satılmaktadır. 

Elektrik Malzemeleri Kablo Hurdası da İçerir

Kablolar elektrik malzemelerinin temelini oluşturur. Elektrik sektöründe kullanılan kabloların büyük bir kısmı bakır kablo hurdaları. Elektrik malzeme hurdası alımı yapılırken bu hurdaların yanında bol miktarda kablo hurdası da alınır. Hurdacılar aldıkları kablo hurdalarını toptan alımda tüm malzemeler ile değerlendirir. Eğer ayrı satılacak ise hurda kablo fiyatı ile değerlenir.

Elektrik malzemeleri elektrik tesisat ustaları tarafınca da hurdaya satılabilir. Bu ustalar bakım yaptıkları evlerde ortaya çıkan hurdaları biriktirip hurdacılara satar. Tesisat teknisyenlerinden İstanbul da her noktada elektrik hurdası alımları yapılmaktadır. Bu hurdaların her biri ayrı fiyatlandırılır. Sigorta hurdasının ayrı bir değeri, şalter hurdasının ayrı bir değeri vardır.

Elektrik malzeme hurdaları ayrıca değerli metaller de içerir. Bu değerli metallerin başında platin metali gelir. Platin çok değerli bir malzemedir ve hurdacılar bu metalin bulunduğu ürünlere yüksek fiyat teklif eder. 

 

Call Now ButtonArayınız..