fbpx

Hurda Alüminyum

Hurda Alüminyum

Hurda Alüminyum

Alüminyum Kullanım Alanları

 Hurda Alüminyum kolay şekilde soğuyup ısıyı emen bir metal olması sebebi ile çeşitli meslek dallarında çokça tercih edilmektedir. Fiyat kıyaslaması yapıldığında bakırdan daha ucuz; olan ve doğada daha çok bulunması, işlenmesinin kolay olması nedeni ile birçok meslek grubunda kullanılan bir metal olmuştur.

hurda alüminyum alım satım

Alüminyum iletkenliği ve hafif bir metal olması dolayısıyla havacılık sektöründe, bütün taşıtlar da inşaat sektöründe, elektrik elektronik cihazların yapımın da yardımcı olan metallerdendir. Şanlı hurdacılık olarak her türlü alüminyum hurdanızı değerinde almaktayız.Hurda

Alüminyum parlak ve şık görüntüsü ile çeşitli nesnelerin görselliği için dekoratif amaçlı yapılarda, mobilyalar ve ev eşyaları yapımında tercih sebebidir. Çoğu dış etmene dayanıklılığı, sebebi ile cephe kaplamalarında da sık tercih edilmektedir. Ulaştırma, inşaat ve ambalaj sektörlerinde olmak üzere, teknolojilerin günden güne hayatımıza girmesiyle beraber kullanımı birçok sektörde doğru orantılı artış göstermiştir. Alüminyum 21 yüzyılın metali olarak görülmektedir.

Talaş, alüminyum gibi elementler hafif metallerdir. Demir ve benzeri gibi metallerden daha kullanışlı olan alüminyum hurdası piyasada daha çok ücrete satılmaktadır.  Alüminyum talaş hurdasının çok kazanç sağlamasının diğer bir sebebi manyetik olmaması bu özelliğinin olmaması, içinde zehirleyici ve patlayıcı madde barındırmaması yüzündendir.Bu metalin, Oksit tabakası sayesinde koruyucu özelliği fazladır.

Alüminyum hurda alan firmalar arasında bu alışveriş esnasında ki işlemlerde kolaylıkla hurdalarınızı Şanlı Hurda olarak ekiplerimiz ve aracımızla gelip kapınızın önünden almaktayız. Yapmış olacağımız alışverişlerimizde piyasa fiyatlarını değerlendirerek en iyi pazarlık payını Şanlı Hurda olarak bizler vermekteyiz.

Call Now ButtonArayınız..