Hurda Alan Yerler

Hurda Alan Yerler

Hurda alan yerler arıyorsanız iletişim kısmında bulunan telefon numaraları ile bizlere ulaşabilirsiniz. İstanbul hurda alan yerler arasında en yüksek hurda fiyatları teklif ediyoruz. Tüm hurda alımlarında peşin ödeme yapılır ve hurdalar yerinden alınmaktadır. Şanlı Hurdacılık firması ağırlıklı olarak metal hurdası alır. Alımı yapılan metal hurdaların başında:

  • Hurda bakır
  • Hurda alümnyum
  • Hurda demir
  • Hurda kurşun
  • Hurda titanyum 
  • Hurda sarı
  • Kablo hurdası

Bu hurdaların haricinde her nevi hurdanın geri dönüşümü yapılmaktadır. Şanlı Hurdacılık İstanbul da bulunan birçok hurdacı merkezi ile hizmet verir. Bu merkezlerden istediğinize hurda getirerek satış yapabilirsiniz. İstanbul hurdacılar arasında en kaliteli hizmetleri sunuyoruz. Tüm hurdacılık ve geri dönüşüm hizmetleri tarafımızca verilmektedir.

Sadece İstanbul da değil diğer illerden de hurda alımları yapıyoruz. Alınan işler en kısa sürede teslim edilir. Yapılan hizmetlerde kaliteli hurdacılık hizmeti vermek esas alınır.

Hurda Alan Yerler İstanbul, Kocaeli ve Tekirdağ

Bu illerin tamamında yakın bölgelerde hurdacı merkezleri ile hizmet sunulmaktadır. Geri dönüşüme katkı sağlama amacı ile kilo bakılmaksızın her hurdanın alımı yapılır. Tüm hurda alımlarında mümkün olan en yüksek hurda fiyat teklifleri sunulur. Bir çok hurdacı hizmetini de veriyoruz. 

Hurda karşılığında yıkım hizmeti vardır. Binadan elde edilecek hurda karşılığında Şanlı Hurdacılık binanızı yıkıyor ve ödemesini nakit yapıyor. Yıkım işlerinde kullanılan tüm makinelere sahibiz. En kısa sürede alınan işler teslim edilir. Yıkım ile elde edilen hurdaların tamamı toprağa karışmadan hurdacı tarafından temizlenir. Yıkım çalışmalarında kablo hurdası ve inşaat demir hurdası alınır.

Yıkım hurdalarında başı çeken hurda inşaat demiridir. Sonrasında ise kablo ve elektrik malzeme hurdaları gelir. Yıkım hizmeti gerekli tüm önlemler alınarak yapılır. Hurda alan yerler arasında en kaliteli yıkım hizmeti verilir. Hurdacı firması kablo soyma makinelerine de sahiptir. Kablo hurdası alıp soyma işlemini de kendimiz yapıyoruz. Kablo soyma makineleri her hurdacıda bulunmaz. Bu makineye sahip hurdacılar da yüksek fiyat teklifi edebilir.

Tüm Türkiye Hurdacılık Hizmeti

Ülkemizde hangi şehirde olursanız olun bizim tarafımızdan hurdacılık hizmeti alabilirsiniz. Fabrikalarda olan atıklar dahil her türlü hurdanın alımını yapıyoruz. Hurda kağıt, karton ve plastik hurdaları da Şanlı Hurdacılık firması tarafından alınır. 81 ile hurdacı hizmeti sunabiliriz. Özellikle yıkım işlerinde tecrübe sahibi firma olarak yıllardır hizmet sunuyoruz.

Toptan hurda alımları yapmaktayız. Binlerce ton hurdacı 1 hafta gibi kısa bir sürede alabiliriz. Dev gemi hurdaları ve tersanelerde atık durumda olan hurdaların tamamı alınmaktadır. Dev makine hurdalarını ise kısa sürede yerinde kesip sökebiliriz. Geri dönüşüm sektöründe verilebilecek her türlü hizmet verilmektedir. 

Fabrikalardan hurda alan yerler düzenli çalışamamaktadır. Düzenli şekilde sizlerin belirlediği periyotlarda fabrikada bulunan tüm atık hurdaların alımlarını gerçekleştirelim. Fabrika hurdası alımlarını tüm Türkiye’ den yapabiliriz. Her noktadan kamyonlar ile hurda alımları yapabiliyoruz.

Hurdacı Bulmak 

Hurdacı seçiminde hurda alan yerler kurumsal hurdacı firması olmalıdır. Büyük hurdacı firmaları prensip gereği elinizde bulunan hurdanın tam değerinde tüm hurdaların alımlarını gerçekleştirir. Hurdacılar büyük firmalar olursa sizlere verdiği teklifler de artar. Böylelikle elde edeceğiniz kar oranlarında da büyük artışlar yaşanır. 

Toptan şekilde hurda satışı yapılacaksa güzel bir fiyat araştırması yapılmalıdır. Hurda fiyatında 1 kuruş dahi artış sizlere daha yüksek gelir olarak geri döner. Eğer hurda fiyatları düşüşe geçmiş ve düşük seviyede ise fiyatların yükselmesi gereken zamanları takip edebilirsiniz. En yüksek tepe fiyatlara geldiğinde ise elinizde bulunan hurdaları satın. Satışları en iyi fiyatlar ile yapın.

 

Call Now ButtonArayınız..