Fabrika Yıkımı Yapan Hurdacı Firması

Fabrika Yıkımı Yapan Hurdacı Firması

Fabrika yıkımı yapan hurdacı firması Şanlı Hurdacılık en kaliteli hizmet ile fabrika yıkımı yapıyor. İstanbul, Kocaeli, Tekirdağ, Kırklareli, Edirne, Balıkesir, Çanakkale illeri ve kalan tüm Türkiye illerinde fabrika yıkım ve sökümü yapılmaktadır.  Fabrika yıkımı yapan geri dönüşüm firması çıkan tüm hurdaları en yüksek fiyatlar ile alır. Fabrika yıkımı konusunda tecrübeli olan kurumsal hurdacı firması ile çalışmaktan memnun kalacaksınız. Mümkün olan en kısa sürede işimizi teslim ediyoruz. 

Yıkım sırasında kullanılan tüm makinelere sahibiz. Kendi makinelerimiz aldığımız tüm işlerde yeterli oluyor. Yıkım için kepçeler ve moloz taşımasında kullanılan çok sayıda kamyonumuz bulunmaktadır. Yıkım yapan hurdacı olarak İstanbul ve çevre illerinde çok sayıda fabrika yıkımı işi yaptık. Fabrikadan elde edilen tüm hurdaları geri dönüşüme kazandırıyoruz. En kaliteli fabrika yıkımı hizmeti veren hurdacı firmasıyız. 

Fabrika Yıkımı İstanbul

İstanbul da her ilçede üretim fabrikaları bulunur. Yeni çıkan yasalar ile birlikte bu fabrikaların şehir dışına çıkması emri verilmiştir. İstanbul merkezi bölgelerde bulunan fabrikalardan önemli bir kısmı devletin belirlemiş olduğu noktalara taşınmış durumda. Eski merkezde bulunan fabrikalar ise çürümeye terk edilmiştir.

İstanbul genelinde bulunan hurdacılar her ilçe ve mahallelerde fabrika yıkımı yaparak inşaat alanları için yeni yerler açıyor. Fabrikanın büyüklüğüne göre verilen hizmetin süresi değişiklik gösterir. Eğer çok geniş bir alanda olan fabrika ise bu fabrikayı yıkmak için aylar gerekebilir. Ufacık bir fabrika olduğunda ise 1-2 gün içinde tüm fabrika yıkılabilir. Hurdacılar bu fabrikaları bu şekilde yıkar.

Merkezi konumda bulunan fabrikaları yıkan hurdacılar belirli önlemler almalıdır. Alınması gereken ve yapılması gereken ilk iş izin alınmalıdır. Belediyeden izin alınmadan veya Çevre ve Şehircilik Bakanlığından izin alınmadan yıkım işlemi başlatılmaz. Alınan izinlerin ardından hurdacı çevre güvenliğini alır. Yıkım sırasında çevreye hiç bir parçanın saçılması önlenmelidir. Bu şekilde hurdacı güvenlik önlemleri alarak yıkım işlemini gerçekleştirir. 

Fabrika yıkımlarından çok çeşitli hurdalar elde edilir. Bu hurdalar motor hurdası, pano hurdası ve inşaat demir hurdası olabilir. Geri dönüşüm firması metal ve plastik hurdaların tamamını alır.

Fabrika Yıkımından Elde Edilen Hurdalar

Fabrika yıkımından elde edilen en belirgin hurdalar sac hurdası ve sandviç panel hurdası. Fabrikaların tavan ve yan kısımları bu malzemeler ile kaplı olur. Çatılarda sac veya sandviç panel kullanılır.Sandviç panel yerine yalıtımlı trapez sac hurdası da kullanılabilir. Bu ürünler benzer işlevler görür. İstanbul da fabrika sökümü ve yıkımı yapan hurdacı firması yıllardır bu sektörde hizmet vermesi sayesinde artık uzmanlaşmıştır. 

Çelik konstrüksiyon ve diğer çelik hurdalar fabrika sökümlerinden elde edilir. Hurdacılar çelik hurdası fiyatları ile bu hurdaları alırlar. Çelik konstrüksiyon hurdaları fabrika ana iskeletini oluşturmada kullanılır. Hurdacılar bu hurdaları keserek yerlerinden söker.

Fabrika yıkımları sırasında tonlarca kablo hurdası elde edilir. Fabrika sökümü kablo hurdası fiyatları ile tüm kablo hurdalar değerlendirilir. Fabrikada her noktada elektrik alt yapısı bulunmak zorundadır. Her noktaya çekilen kablolar ise kablo hurdası miktarını artırır. Hurdacılar yıkımdan önce fabrikada bulunan tüm kabloları çekme yöntemi ile kamyonlara doldurur.

Motor hurdaları eski makinelerden elde edilen hurdalardır. Eski fabrikalarda atık olarak duran makine hurdaları bulunabilir. Bu makine hurdaları motor hurdası barındırabilir. Motorlar eğer çalışır durumda ise motor hurdası fiyatlarından alınır. Fabrika temizliği yapan hurdacı değerlenebilir hurdaların tamamını almaktadır. Bu şekilde elde ettikleri geliri ve sizlere ödediğimiz miktarı en üst seviyeye çıkartıyoruz. Şanlı Hurdacılık Firması kaliteli yıkım hizmeti.

 

Call Now ButtonArayınız..