Fabrika Üretim Atığı Hurdası

Fabrika Üretim Atığı Hurdası

Fabrika üretim atığı hurdaları Şanlı Hurdacılık firması tarafından alınır. İstanbul da fabrika üretim atığı alan hurdacı tüm hurda alımlarında güncel hurda fiyatları teklif eder. Fabrikalardan atık olan metal, plastik ve kağıt hurdaları yüksek fiyatlar ile alınır. En gelişmiş teknikler ile tüm fabrika hurdalarını alıyoruz. Fabrika atık hurdası çeşitleri sayılamayacak kadar çok sayıdadır. Kağıttan başlayıp titanyum metaline kadar fabrika üretim artığı hurdalar bulunur. Kimyasal atıkları kesinlikle almıyoruz.

İstanbul en yakın hurdası firması fabrikanız nerede olursa olsun çok kısa sürede hurdacı hizmeti verir. İstanbul da her noktadan fabrika üretim atığı hurdası alıyoruz. Fabrika üretim atığı hurdası İstanbul da çok sayıda fabrikanın yer aldığı Tuzla, Silivri ve Çatalca ilçelerinden çok miktarda elde edilir. Diğer ilçelerin de organize sanayi bölgelerinden fabrika atık hurdası eldesi mümkündür.

Fabrika Üretim Atığı Hurda Alımında En Gelişmiş Yöntemler

Bir hurdayı almanın 2 yöntemi vardır. Hurda biriktiğinde anlaşıp almak veya hurda daha birikmeden öncesinde alımını yapmak. Bizler fabrikalara konteyner bırakıp üretim atıklarını alıyoruz. Bıraktığımız konteyner hurda ile dolduğunda tartım işleminin ardından net fiyatı fabrikaya ödenir.

Bu şekilde alım yaptığımızda her iki taraf da bu durumdan memnun olur. Hurdacılar bu yöntemi kullanarak kolaylıkla hurda alımları yapabilir. Bırakılan konteyner bölmeli şekilde üretilir. Farklı metalleri atmak için farklı bölmeler yer alır. Fabrika çalışanları fabrika atık hurdalarını bu bölmelere düzün bir şekilde atmak zorundadır. Hurdacılar ve geri dönüşüm çalışanlarının da işleri kolaylaşır.

Haftalık veya aylık periyotlarda konteyner boşaltımı yapılır. Konteyner dolma süresi fabrikanın üretim yoğunluğuna göre değişir. Yoğun üretim olan aylarda atık miktarı daha fazla olur. Fabrikanın ne üretimi yaptığına da bağlıdır. Artık malzeme oranı fazla olan üretimlerde atık hurda miktarı tonlarca olabilir.

Fabrika Atık Hurdaları Neler Olabilir?

Fabrika üretim artıkları sayamayacak kadar çeşitlidir. Sac metali metal malzeme üretim sektöründe en yaygın kullanılan birimdir. Pres yöntemi ile metal sac kullanılarak ürünler üretilir. Levhadan arta kalın kısımlar ise hurdacılar tarafından alınır. Her gün binlerce sac bu şekilde kullanılırsa ortaya çıkan hurda miktarı da az olmaz. Hurdacılar bu hurdaları geri dönüşüme kazandırmak zorundadır.

Plastik enjeksiyon makinelerinden de plastik hurdası atıkları oluşur. Plastik atıklar metal olan atıklar kadar değerli olmaz. Çok az değerli olan bu plastik hurdaları eğer yanlarında metal hurdalar da varsa yüksek fiyatlar ile alıyoruz. 

CNC makineleri ve torna makinelerinden de metal hurdalar çıkar. Çapak ve metal toz hurdaları bu hurdaların başında gelir. Demir, çelik, bakır, alüminyum, kurşun ve sarı gibi metaller bu makinelerde işlendiklerinde artık malzeme meydana gelir. Bu artık olan fabrika atıklarını tekrar kullanmak mümkün değildir. Hurdacılar geri dönüşümünü gerçekleştirir.

Satılacak olan fabrika üretim atığı miktarı arttığında hurdacının verdiği teklif de artar. Üretim atığı nikel, titanyum, kablo, sarı ve alüminyum gibi değerli metaller ise hurdacı tavan hurda fiyatları üzerinden atık hurdalarını alabilir.

Kurumsal Hurdacı Firması İstanbul da Her Noktadan Alım

Kurumsal hurdacı firması İstanbul da tüm ilçelerden fabrika atık hurdaları topluyor. Belirli güzergahlarda yer alan fabrikalardan artık durumdaki hurdaların tamamını alıyoruz. Fabrikada değersiz olan ve çevreyi kirleten pislik hurdaları sizler için temizleyebiliriz. Kurumsal hurdacı firması verdiği hizmeti en kaliteli şekilde vermeye çalışıyor.

Tecrübeli olan ve daha önce birçok firma ile çalışmış olan hurdacı firmaları ile çalıştığınızda elde edeceğiniz gelir artar ve daha kaliteli bir hizmet alırsınız. 

 

Call Now ButtonArayınız..