Esenyurt Hurdacı Firmaları

Esenyurt Hurdacı Firmaları

Esenyurt Hurdacı İstanbul’un eski yerleşim yerlerinden biridir. Bununla beraber kalabalık bir nüfusa sahip olan ilçe her gün gerek kentsel dönüşümle gerekse; modernleşme ile gelen yeniliklerle değişmekte ve gelişmektedir. Nüfusun yoğun olduğu bölgeler de her gün atık çöp konumun da ortaya çıkan hurda eşyaları da çok fazla olmaktadır. Hurdacılık olarak Esenyurt’ ta nüfusa eş değer bir hurdacılık artışı vardır.

İstanbul hurdacılık sektöründe her gün artan talepleriyle ve artan nüfusuyla hurdacılık mesleğinin daha da önemli bir konuma geldiği ülkemizde İstanbul hurdacılık konusun da kendini oldukça geliştirmeye başlamıştır. Şanlı hurdacılık olarak bu gelişmeler sonucunda sizlere  hurda alan firmalara.  Kıyasla daha iyi hizmet verebilmek için İstanbul’un her iki yakasında da oldukça yaygın alana sahip hurdacılık firmamız doğrultusunda Esenyurt Hurdacı sizlere hizmet vermekteyiz.

Hurdacılık mesleği günümüz de önemli bir iş kapısı haline gelirken, hurda geri dönüşümü de çevresel olarak büyük etkiler yaratmaktadır. Her gün artan insan nüfusuyla beraber dünya da tonlarca hurda ya da geri dönüştürülebilir çöp dediğimiz maddeler ortaya çıkmaktadır. Hurda şirketlerin yegane amaçlarından olan geri dönüşümle daha yaşanabilir bir dünya için sarf ettiğimiz bu çaba da sizin en yakın hurdacınız olarak bir telefon uzağınızdayız.

Bize ulaşmak için web sitemizde bulunan hurdacı telefon numarası ile ya da belirlemiş olduğumuz numara üzerinden WhatsApp’tan iletişim kurabilirsiniz. Hurda fiyatlarında belirleyici iki etmen olmakla beraber ilki hurdanın türüne bağlı ikincisi ise hurdanın kilosuna göre hurda fiyatı belirlenmektedir. Esenyurt Hurdacı Yaptığımız hurda işiyle birlikte ülke ekonomisine katkı sağlarken aynı zaman da çevre kirliliğini ve geri kazanım bilincine destek olmaktayız. Ayrıca Şanlı hurdacılık olarak birçok kişiye ekmek kapısı olmaktan mutluluk duyuyoruz. Sizlerin her zaman bir telefon uzağınızdayız.

Esenyurt Geri Dönüşüm Hizmetleri

Esenyurt geri dönüşümünde önemli yatırımları olan geri dönüşüm firması her nevi hurdaları bölgeden toplamaktadır. Hurda alımında tüm ödemeler peşin olarak yapılmaktadır. Veresiye hurda alımı kesinlikle yapılmaz. Şanlı Hurdacılık yerinden hurda alımı yapabilmektedir. Hurdacı dükkanımıza sizlerin hurda getirmesine hiç gerek yok. Eletişim kısmından hurdacı telefon numaralarını arayın ve biz adresinize gelelim

Esenyurt Fabrika Atık Hurdası Alımı

Fabrikalarda oluşan ve hurda içeren tüm çöp hurdaları hurdacı tarafından alınır. Parça sac hurdalar da dahil hurdacı kamyonları ile gelerek fabrika hurdası alımı yapıyoruz. Hurda tartma işlemini eğer fabrikanızda kantar varsa orada yapalım. Eğer kantar yok ise kendi kantarımızda tartarak hurda alımı yapabiliriz. Fabrika atık hurdaları her metali içerebilir. Demir hurdası, bakır hurdası ve alüminyum hurdası fabrika hurdalarının içerdiği hurdalardır. 

Hurda Karşılığında Yıkım

Binanızdan çıkacak hurdaların karşılığında yıkım hizmeti sunuyoruz. Yalnızca binadan çıkacak olan hurdalar alınmaktadır. Binadan çıkan kalorifer petek hurdası alımı yapıyoruz. Ayrıca binalardan yangın merdiveni hurdası ve kalorifer kazan hurdaları da bulunabilir. Bu hurdalar gerekli izinler ve tüm önlemler alınarak hurdacı tarafından alınır.

Eski kombi ve şofben hurdalarını yıkımdan önce sökerek topluyoruz. Bu hurdalar ikinci el hurda sınıfında değerlenebilir. Bu sebeple hiç bir zarar verilmeden sökülür ve hurdacı dükkanında satışa sunulur. Evlerde bulunan banyo ve mutfakta da hurdalar bulunur. Bu hurdalar çoğunlukla alüminyum hurdaları içermektedir. 

Ayrıca PVC boru hurdalar da yıkımlar sırasında sökülür ve alınır. Ayıklama işlemlerinin bir kısmını kepçe yaparken bir kısmını da hurdacı işçileri gerçekleştirir. Elektrik kablo hurdası da yıkımlarda elde edilen hurdalardır. Hurdacı en ufak parça dahi bırakmadan söküm işlemi ile tüm hurdaları alır. İnşaat demir hurdası kısımları ise betonlardan ayrılarak top halinde kamyona yüklenir. 

Lisanslı Hurdacı Firması İstanbul

Lisanslı hurdacı firması bu işlemleri gerçekleştirmek için gerekli tüm belgelere sahip hurdacı firmasıdır. Dışarıdan geri dönüşüm kolay bir işlem olarak görünse de göründüğü kadar kolay bir işlem değildir. Halk arasında krom hurdası olarak bilinen hurdaların dahi çeşitleri bulunur. 306, 406 gibi krom hurdalar bulunmaktadır.

Ayrıca diğer bir örnek ise sarı hurdasına verilebilir. Esenyurt sarı hurdası alan yerler sarı hurdası alımı yapmadan önce gerekli analiz çalışmalarını yaparak sarı hurdası alır. Sarı hurdası içerisinde içerdiği bakır ve pirinç miktarına bakılarak fiyatlandırılır. Halk arasında ise sarı hurdası fiyatı tek bir fiyat olarak belirlenir. Hurdacı tarafından bakıldığında ise işlem bu kadar basit değildir.

Bir başka örnek ise CNC makinelerinde işlenen metaller yağ içerir. Yağlanarak kesilen büyük metal bloklar yağlı çapak hurdası oluşturur. Yağlı çapak hurdası hangi metal olursa olsun değerinde düşüş olur. Kimyasal bir malzeme ile kaplanmış olur. Bu nedenle hurdacılar alım yaparken üretim yapan fabrikalara düşük teklifler sunabilir.

Hurdalık Nerelerde Bulunur?

Bu bölgede İstanbul da her noktada olduğu gibi çok sayıda hurdacı bulunmaktadır. Hurdacılar hurdalık dükkanlarında ikinci el malzeme satışı da gerçekleştiriyor. Bunlara ek olarak gezen hurdacılardan da hurda alımları yapıyorlar. Kar oranlarını en üst seviyeye çıkarmak amacı ile kendileri de dışarıdan hurda alımları yapmaktadır. 

En yakın hurdacı firmasına ulaşmak istediğinizde muhtemelen bizimle iletişime geçeceksiniz. Şanlı hurdacılık kısa sürede adresinizde olarak hızlı hurda alımı yapar. Hurda miktarı az ve hurda satışı yapmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçerek hurda alım satım hizmeti alın.

 

Call Now ButtonArayınız..