Esenler Hurdacı | Esenler’de Hurda Alan

Esenler Hurdacı | Esenler’de Hurda Alan

Esenler Hurdacı | Esenler’de Hurda Alan

Esenler İstanbul’un yerleşkesi fazla ilçelerinden biridir. Esenler’ in gerek çevresin de yerler gerekse içerisinde otogarın olması geçmişten bugüne Esenler’ i daha çekici bir ilçe haline getirmiştir. Esenler’ de etnik çeşitliliğinde fazla olmasıyla her gün ziyaretçi fazlalığı da bulunmaktadır. Esenler Hurdacı

Sanayileşmeden ziyade Esenler yerleşik nüfusuyla günde tonlarca çöp ya da hurda çıkarabilen semtlerdendir. Sanayilerden çıkan işe yaramaz hale gelmiş olan hurdalarının yanı sıra günlük hayatımızda kullanmakta ve tüketmekte olduğumuz pet şişe, plastik bardaklar, gazlı içecek tenekeleri, cam şişeler vs. bunlar geri dönüşüm için elverişli olan malzemelerdir. Esenler Hurdacı 

Hurdacılık Esenler de yaygın olarak yapılan mesleklerinden başındadır. Bunun nedeni nüfusun fazla oluşuyla günlük atılan geri dönüşüm için elverişli birçok malzemenin bulunmasıdır. İstanbul hurdacılık konusunda günden güne büyürken Esenler semti hurdacılık konusunda İstanbul için günlük atıklar da büyük rol almaktadır.

Şanlı hurdacılık olarak sadece hurdacıların ya da sanayilerden iş görmez geri dönüştürülebilir maddelerin yanı sıra sizin her zaman en yakın hurdacınız olarak bizler sizleri yormada evde kullandığınız iş görmez hale gelmiş ancak geri dönüşümü müsait olan eşyalarınızı gelip kedin deneyimli personelim ve kendi aracımızla kapınızdan almaktayız. Tek yapmanız gerek web sitemizde bulunan hurdacı telefon numarasından ya da whatsapp üzerinden bizi aramanız olacaktır.

Hurda alan firmalar gibi Şanlı hurdacılık olarak ilk hedefimiz olabildiğince doğayı korumakken ikinci hedefimiz sizlere iyi hizmet sunabilmektir. Hurda fiyatlarında belirleyici iki özellik bulunmaktadır. İlk olarak hurdalarınızın malzemesi iken ikinci olarak kaç kg geldiğine bakmaktayız. İstanbul hurdacılık doğrultusunda her gün güncellenen fiyatlar ışığında hurdalarınızı en güncel son fiyattan satmak için bizi arayabilirsiniz. Sizlere hizmet vermekten çevreyi koruyor olmaktan mutluluk duymaktayız.

 

Call Now ButtonArayınız..