Endüstriyel Mutfak Hurdası Alımı Şanlı Hurdacılık

Endüstriyel Mutfak Hurdası Alımı Şanlı Hurdacılık

Endüstriyel mutfak hurdası alımı İstanbul ve tüm çevre illerinden yapılmaktadır. İstanbul ve çevre illerinde ülkemizdeki en fazla sayılarda otel, cafe, restoran ve büfe bulunmaktadır. Bu iş yerlerinde hızlı şekilde halka hizmet vermek amaçlandığı için ev tipi mutfak benzeri mutfaklar kullanılmaz. Endüstriyel mutfak hurdası alan hurdacılar bu hurdaların tamamının alımlarını yapmaktadır. Endüstriyel mutfak ürünleri dayanıklı olması sebebi ile metal malzemeler kullanılarak yapılır.

Mutfak ürünleri ağırlıklı olarak paslanmaz kromdan üretilir. Krom metali pahalı olması sebebi ile günümüzde paslanmaz kaplama teknolojisinin gelişmesi sebebi ile artık kaplamalı paslanmaz ürün kullanımının önü açılmıştır. Endüstriyel mutfak hurdaları ağırlıklı olarak metal hurdası içerir. Çok az oranlarda plastik ve diğer hurdalar da içerebilir. Örneğin kahve cezvesi bakırdan oluşmaktadır.

Endüstriyel Mutfak Hurdası İstanbul Hurda Alımı

Daha öncede söylenildiği üzere İstanbul en büyük nüfus yoğunluğuna sahip ilimizdir. Bu durum İstanbul da olan cafe, restoran ve pastane sayısını artırır. Halka hizmet veren işletme sayısı arttığında da hurdaya ayrılan endüstriyel hurda mutfak malzeme miktarı artacaktır. Çok çeşitli endüstriyel mutfak ürünleri bulunur. Bu ürünler işletmenin ihtiyacına göre şekillenir. Örneğin bir balık restoranında balık tezgahı gibi ürünler yer alır.

Bulaşık Yıkama Makinesi

Endüstriyel tip bulaşık yıkama makinesi ev tipi bulaşık makinelerine oranla daha büyük olur. Ev tipi bulaşık makinelerine göre ev tipi bulaşık makinesinin yıkayacağı bulaşık miktarının tek seferde 10 katını yıkayabilir. Bir restoranda ortaya çıkan bulaşık miktarı tahmin edilebilir. Ev tipi bir bulaşık makinesinin çıkan bulaşıkları yıkam şansı yoktur. Endüstriyel bulaşık makineleri ev tipi olanlara oranla daha hızlı çalışmaktadır. Endüstriyel tip bulaşık makinesi alan hurdacı bu makineleri satacaksanız hizmetinizdedir. 

Bardak Yıkama Makinesi

En önemli endüstriyel mutfak ürünlerinden birisi bardak yıkama makinesidir. Çok kullanışlı ve bardak yıkamaya özel üretilmiş olan bulaşık makinesi olarak geçer. Uzun yıllar kullanım sonucunda bu makineler eskiyerek hurdacılar tarafından alınır. Bu makineler de büyük ve bol miktarda metal içeren hurdalardır.

Ayran ve Meşrubat Makineleri

Bu makineler gıda ile uğraşan iş yerlerinde olmazsa olmaz makinelerdir. Paslanmaz malzemeden üretilmesi çok önemli olan ürünlerdir. Gıda ile doğrudan temas etmeleri nedeni ile paslanmaz malzemelerden üretilir. Paslanmaz malzemesi alan hurdacılar düzenli olarak bu hurdaları alır.

İkinci El Alım Satım Endüstriyel Mutfak Ürünleri

Bu ürünlerin ikinci el alımları ve satışları da Şanlı Hurdacılık firması tarafından yapılır. Kartal hurdacı merkezi sadece endüstriyel mutfak ürünleri için ayrılmıştır. 

İkinci El Alım

Eğer endüstriyel mutfak ürünleri kullanılabilir durumda olursa hurdacı bunları ikinci el fiyatlarından alır. Tüm alımlar güncel fiyatlar ile yapılır. Bizle bu ürünleri ikinci el değerlendirebiliyoruz. Bu nedenle hurda fiyatı ile değil yüksek ikinci el fiyatlar ile alabiliriz. Metal içren bütün mutfak ürünleri hurdacı tarafından alınır. Ayrıca plastik içerikli endüstriyel mutfak ürünleri de hurdacı Şanlı Hurdacılık tarafından alınmaktadır.

İkinci El Satış Endüstriyel Mutfak Malzemeleri

İkinci el satış da ise hurdacı merkezine gelmeniz gerekir. Merkeze gelip kendi gözünüz ile seçip beğendiğiniz ürünleri alabilirsiniz. Eğer isterseniz ve uzak noktadaysanız bizler size fotoğraf gönderebiliriz. Bu fotoğraflara bakarak Kartal hurdacı merkezine gelebilir ve ikinci el alım gerçekleştirebilirsiniz. 

Çok çeşitli mutfak ürünleri vardır. Bunlardan bir kısmı:

  • Giyotin tüp bulaşık makinesi
  • Yağ tutucu ayırıcı
  • Yer yıkama makineleri
  • Küp buz makinesi
  • Kar buz makinesi
  • Su sebili
  • Tezgah tipi banko buzdolabı
  • Çikolata şelalesi
  • Domates ve salatalık dilimleme makinesi
  • Sebze doğrama makinesi

 

Call Now ButtonArayınız..