Elektronik Kart Hurdası Alan Yerler

Elektronik Kart Hurdası Alan Yerler

Elektronik kart hurdası alan Şanlı Hurdacılık firması en yüksek fiyatlar ile elektronik kart hurda alımları yapmaktadır. Elektronik kart hurdaları hemen hemen her elektronik cihazın içerisinde yer alır. Cihazın değerine ve fiyatına göre elektronik kart hurda fiyatı değişebilir. Elektronik kart hurda fiyatları hakkında ve satılacak hurdanın ne kadar olduğu hakkında bilgi almak istiyorsanız Şanlı Hurdacılık firması ile iletişime geçin. Elektronik kart hurdası alan hurdacılar eğer elektronik geri dönüşüm sektöründe çalışmıyorlarsa sizlere düşük fiyatlar teklif edebilirler. Bu nedenle elektronik geri dönüşümü yapan hurdacılar ile iletişime geçin.

Elektronik cihazlarda kontrolü sağlamak amacı ile PCB denilen birimler ile belirli bir devre oluşturulur. Bu devre üzerinde de bazı elektronik bileşenler yer alır. Bu hurdanın tamamına ise elektronik kart hurdası adı verilir. Hurdaya satılacak kartlar üzerindeki birimlerin sökülmemesi gerekmektedir. Değerli kısımlar zaten bu kısımlardır. Bu birimler söküldükten sonra kalan yapı tamamen değersiz bir hurda olur. Elektronik hurda olarak değerlendirmek dahi yanlış olur.

Elektronik Kart Hurdası İstanbul Geri Dönüşüm

Her zaman bahsettiğimiz üzere nüfus yoğunluğunun artması meydana gelen hurda miktarını da artırır. İstanbul gibi bir şehirde her gün tonlarca elektronik kart hurdası geri dönüşüme gönderilir. Bu elektronik kartlardan bir kısmı çok değerliyken bir kısmı ise tamamen değersiz hurdalardır. Kart hurdaları arasında büyük ayrımlar vardır. Her kart hurdası aynı fiyat ile satılamaz.

Hurda elektronik kart alan geri dönüşüm firması uzmanlığı sayesinde hangi kart hurdalarının değerli olduklarını bilir. Bu bilgi sayesinde sizlere elinizde bulunan hurdanın tam değerini sunar. İstanbul hurdacılar her durumda elektronik hurda kart alımı yapmaz. Satıcılar çoğu zaman bu hurdaların ayrımını gerçekleştirmez. Hurdacı aldığı elektronik hurdaları sökerek içerisindeki kart hurdalarını çıkartır.

Profesyonel hurdacı çalışanlara sahip olan hurdacı firması %100 verimle hurda kart geri dönüşümü yapıyor. Ülkemizde kart geri dönüşümü sadece sınıflandırma olarak yapılır. Ülkemizde elektronik kartlardan değerli metal geri dönüşüm işlemi yapılmaz. Zaten bu işlem kolay bir işlem değildir ve kimyasal bir olay ile yapılır. Bu hizmetin ülkemizde verilmemesi ülkemizin karına bir durumdur.

Hurda Elektronik Kart Fiyatı Nasıl Belirlenir?

Kurumsal hurdacı firması Şanlı Hurdacılık kart hurda fiyatı sunarken uzun yıllar boyunca kazandığı deneyim ile net hurda fiyatı sunar. Bizlere hurda kart sattığınızda hurda miktarına net fiyat verdiğimizden emin olabilirsiniz. Bazı kart hurdaları çok değerliyken bazıları ise tamamen değersiz olur. Ufak ucuz 1-2 lira fiyatlarda olan elektronik cihazlardan elde edilen kartlar tamamen değersiz olur.

Bilgisayar hurdalarından elde edilen işlemci, RAM, anakart gibi hurdalar ise on çok gelir sağlayan hurda elektronik kartlardır. Bu kartlar marka ve üretildikleri yıla göre sınıflandırılır. Her anakart hurdası aynı fiyat ile değerlendirilmez. Elektronik geri dönüşümünde yıllardır uğraşan firmalar hangi elektronik kartın ne kadar para edeceğini çok iyi bilir.

Hurdacılar elektronik kart hurdası alımında işçilik masraflarını da hesaba katmak zorundadır. Kart hurdaları uzun işçilikler gerektirebilir. Her kartın plastik veya metal olan kasasından tek tek sökülmesi gerekebilir. Tonlarca alınan hurdalarda hurdacı firmasında 1 işçi günlerce bu işi yapmak için uğraşabilir.

Bu durumda hurdacı işçilik masraflarını da düşünerek fiyat teklifi verir. Yüksek fiyat ile aldığı hurda elektronik karta bir de işçilik masrafları binerse hurdacının zarar etme ihtimali vardır. Böyle bir durumda hurdacı hurda fiyat teklifini yükseltmek yerine hurdayı almaktan vazgeçmelidir. Eğer güncel fiyatları ve fiyatların ne zaman yükselebileceği konusunda bilgi için bizleri arayabilirsiniz. 

 

Call Now ButtonArayınız..