fbpx

Dkp Hurda Nedir

Dkp Hurda Nedir

DKP HURDASI NEDİR NASIL OLUR

 Dkp hurda; Normal demirlere göre daha  ağır, kalın ve çekirdek olmayan hurda gruplarına girer. Dkp Hurdası Nedir sac hurdası metal hurda ürünlerin içerisinde en kaliteli ham madde unvanına sahiptir.  Yumuşak olması sebebi ile istenilen şekil verilebilmektedir. Dkp hurda fiyatları ise normal demir hurda ve inşaat demiri hurdalarından daha yüksektir. Dkp Hurda Ayrımı Yaparken diğer Hurdalarınız dan ayrı satılması durumunda daha yüksek fiyat demektir eğer dkp hurdasına karar veremediniz hurdanızı tanıyamadınız o zaman bizlerle iletişime geçip bilgi alabilirsiniz Dkp Hurdası nedir

DKP DEMİR

Demir Hurdası Kullanım Alanları

İstanbul hurdacılık sektöründe en çok satılan hurdaların başına neredeyse demir gelmektedir.Demir metali ilk kullanımından sonra geri dönüşüme en elverişli madenlerdendir. Bu da hurda olan demirlerin her ne durumda olursa olsun hurdasının para etmesine olanak sağlar.

DKP HURDASI NEDİR

Akla gelen gördüğümüz her eşyanın içerisinde neredeyse mevcut olan demir metali hayatımızın her alanındadır. Demir hurdası tekrar kullanıma geçtiğinde kullanım alanları oldukça geniş bir yelpazeye yöneliktir. Kısaca demir hurdası işlemini tamamladıktan sonra tekrar istenilen malzemeye dönüştürülerek tekrar kullanılmaktadır.

Bize sitemizde bulunan hurdacı telefon numarasından ya da whatsapp üzerinden ulaşım sağlayan bilirsiniz. Sizlerin bize her zaman ulaşabilmesi için haftanın 7 gün 24 saati sizlere hizmet vermekteyiz.

Şanlı hurdacılık bünyesinde bizi arayarak satmak istediğiniz hurdalarınızı bizzat bulunduğunuz konuma gönderebilirsiniz. Sertifikalı, deneyimli ve güvenilir ekibimizle ve kendi araçlarımızla tartım için sizinle birlikte

Hurda Demir Grubu

  • Dkp Demir 1.400 TL
  • Ekstra Hurda Demir .1400 TL
  • Toplama Demir 1.100 Krş
  • Teneke Hurdası 1.100 Krş
  • İnşaat Yıkım Hurdası 1.00 TL
  • İnşaat Demir 1.420TL
Call Now ButtonArayınız..