Dikenli Tel Hurdası Alan Yerler

Dikenli Tel Hurdası Alan Yerler

Dikenli tel hurdası alım ve satışları yapıyoruz. Dikenli tel hurdaları İstanbul da her noktada elde edilmektedir. Dikenli tel hurdası alan hurdacı arıyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Şanlı Hurdacılık hurda alımlarının tamamında güncel hurda fiyatlarını teklif eder. Hurda alımlarında yerinden hurda alımı yapıyoruz ve ödemelerin tamamı peşin yapılmaktadır. Dikenli tel sökümü hurdacı tarafından yapılır. Sizlerin dikenli tel sökümü gibi zor bir işlemi yapmasına gerek yoktur.

Dikenli teller bahçe ve tarlalarda çevre güvenliğini sağlamak amacı ile kullanılır. Çeşitli teknikler ile kullanımları bulunmaktadır. Günümüzde yaygın kullanılan ve talep gören bir üründür. Hurdacılar ise atık lan dikenli tel hurdaları toplamaktadır. Tarla, bağ ve bahçelerin çok olduğu Çatalca ve Silivri ilçelerinde dikenli tel yaygın kullanılır. İstanbul merkezi ilçeler de ise site gibi çok daire bulunan yerlerde güvenlik amacı ile çevre duvarların üzerinde yer alır.

Dikenli Tel Hurdası Söküm Tekniği

Dikenli tel sökümünde dikkat edilmesi gereken noktalar bulunur. Eğer hurda belirli teknikler ile sökülmezse hurdaya dahi satılamaz. Hurdaya gidecek olan tel veya ikinci el olarak satılacak hurda dikenli tel bir sopa veya metal bir malzemeye sarılarak sökülmeli. Söküm işlemi yapılırken yavaş yavaş ip gibi sıkıca sararak bu işlemin yapılması gerekiyor. Bu işlemi eğer kendiniz yapmak istemiyorsanız bu işte uzman profesyonel hurdacılar sizler için bu hizmeti yapabilir. 

Dikenli tel ikinci el olarak da satılabilir. Çok miktarda tel hurdası satacaksınız ve bunları düzgün şekilde söktüyseniz eğer hurdacı bu dikenli teli ikinci el değerlendirebilir. İkinci el dikenli tel satan hurdacı ile iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsiniz. Dikenli tel hurdalar geniş bir arazinin çevresini kaplıyorsa tonlarca hurda dikenli tel elde edilebilir. Hurda miktarı arttığında ise hurdacı daha yüksek fiyatlar teklif eder.

İyi durumda olan dikenli teller hurdacı tarafından daha yüksek fiyatlara alınır. Söküm esnasında tel hurdasına zarar vermemek çok önem arz eder. Zarar vermeden sökülen tel hurdası daha değerlidir. Şanlı Hurdacılık firması ile iletişime geçerek dikenli tel hurdaların tamamını bizler sökebiliriz. İstanbul da Tuzla ve Şile gibi en uzak noktalara hurdacılık hizmeti veriyoruz. Hurdacı ile iletişime geçerek hurda fotoğraflarını atmanız yeterli olur. Anında fiyat teklifi alabilirsiniz. 

İkinci El Dikenli Tel

İkinci el dikenli tel ise nalbur ve ikinci el dikenli tel satan hurdacılardan alınabilir. Tel iyi durumda olmadığı sürece ikinci el satışı yapılamaz. Hurdacı dükkanda sarmadan bu tel hurdaları biriktirmesi ve satması mümkün değildir. Sarılı olmayan dikenli tel hurdaları dükkanda bulunamaz. Paslı durumda olan tel hurdalar da Şanlı Hurdacılık tarafından satılmaz. Paslı olan dikenli teller 1 veya 2 yıl içerisinde tamamen kullanılmaz duruma gelecektir.

Dikenli tel hurdaları kromaj kaplama veya galvaniz kaplama gibi teknikler ile kaplanır. Bu şekilde pas tutmasının önüne geçilir. Eski üretim tel hurdalarda ise bu teknik uygulanmaması sebebi ile bu dikenli teller çoktan pas tutmuş durumdadır. Hurdacılar bu hurdaları doğrundan geri dönüşüme gönderir. Dikenli tel hurdalar sarılı halde değilse hurdacı bunları sarmak zorundadır.

Bu sayede daha az yer kaplaması sağlanır. Eğer sarılamayacak kadar eğri olan hurdalar varsa 20 cm civarı boylarda kesilerek da hurda içerisine atılabilir. Hurda dikenli tel geri dönüşümü de bu şekilde yapılır. Toptan hurda dikenli tel alan yerler arasında en yüksek ikinci el fiyatları sunmaktayız. İkinci el alımda ve satımda kilo fiyatı üzerinden işlem yapılır. Hurdacıların çalışma prensibi budur.

 

Call Now ButtonArayınız..