Çelik Jant Hurdası Alan Yerler

Çelik Jant Hurdası Alan Yerler

Çelik jant hurdası İstanbul ve tüm çevre illerinde Şanlı Hurdacılık firması tarafından alınmaktadır. Araç sayısının çok olduğu illerde çelik jant hurdası da çok miktarda elde edilir. Çelik jant alan hurdacı arıyorsanız Şanlı Hurdacılık ile iletişime geçerek hurda satışı yapabilirsiniz. Çelik jant geri dönüşüm firması İstanbul genelinde az sayıda bulunur. Yıllardır bu hizmeti veren hurdacı ile çalıştığınızda en yüksek hurda çelik jant fiyatları ile satış yapılabilir. Şanlı Hurdacılık hurda alımlarının tamamını adrese gelerek yapar. Çelik jant hurdaların tamamı İstanbul da hangi ilçede olursanız olun alınır.

Çelik jant hurdası elde etme yolları oldukça basit olur. Araç bakımı ve onarımı yapan yerlerden çelik jant hurdaları alınabilir. Eski araçlarda veya değişim olan araçlardan çelik jant hurdaları alınmaktadır. Eğer hurda çelik jant alan yerler arıyorsunuz ve en yüksek fiyatlar ile kurumsal hurdacı firmasına satmak istiyorsanız Şanlı Hurdacılık ile iletişime geçin. Hurdacı dükkanına gelerek veya bizlere alım satım yapılacak olan adresi ileterek hizmet alabilirsiniz.

Çelik Jant Hurdası İstanbul Arnavutköy

Avrupa Yakası Arnavutköy de hurda çelik jant alımları yapıyoruz. Çelik jant hurda alımları en güncel fiyatlar ile yapılmaktadır. Hurdacı firması sürekli güncel hurda fiyatlarını takip ederek en güncel fiyatları teklif eder. Hurda jant fiyatları aylık, haftalık veya günlük olarak değil anlık olarak güncel tutulur. Fiyatlarda nadiren düşme yaşanması sebebi ile güncel fiyat satışlarında elde edilen kar oranları en yüksek seviyede yer alır.

Hurda Jant Anadolu Yakası Ümraniye

İstanbul Ümraniye ilçesi yüz ölçümü ve nüfus yoğunluğu karşılaştırıldığında en yoğun nüfus olan ilçelerden birisidir. Araç sayısı da oldukça fazla olur. Diğer Sultanbeyli, Üsküdar, Kadıköy ve Maltepe gibi çevre illerden ve Ümraniye merkezden hurda çelik jant alımları yapıyoruz. Bu ilçede çelik jant toplama merkezi bulunur ve alınan hurdalar çelik geri dönüşüm fabrikası ile geri dönüşüme gönderilir. 

Araç Kazaları Sonucunda Hurda Çelik Jant Alımı

Araç kazaları istemediğimiz bir olaydır. Yapılan araç kazalarının tamamının can kaybı olmamasını canı gönülden istiyoruz. Hafif kazalar ve büyük kazalarda tekerlerde bulunan jantlar hurdaya çıkabilir. Özellikle yandan vurmalar da çelik jantlar eğrilerek hurdaya atılmak zorunda kalır. Eğrilen jantları birkaç işlemden geçirerek tekrar kullanmak mümkündür. Bu durum çok da sağlıklı olmaz.

Çelik jant hurdası alan hurdacılar bu hurdaları toplar.  Eğik olan ve tamamen kullanılmaz durumda olan jantlar hurdaya gönderilip geri dönüşüm olarak yeniden yeni jant üretilmesi sağlanabilir. Yandan kazalarda görülen en büyük maddi kayıp jantlarda görülen eğrilikler olur.

Araç Bakım Sanayilerinden Alınan Jant Hurdaları

Jant dünyada olduğu gibi ülkemizde de dekoratif olarak kullanılmaktadır. İnsanlar araçlarında hoş görünmesini istedikleri jantlar ile değiştiriyor. Fabrikadan orijinal jantı ile çıkan araçlarda takılı olan jantlar istenilen jantlar ile değiştiriliyor. Bu sayede araba daha hoş bir görüntüye sahip olabilir. Jant değiştirme işlemini sanayiler yapmaktadır. Eski jantlar ise çok kötü durumdalar ise hurdacılar tarafından alınır.

Sanayide bulunan iş yerleri jant hurdalarını biriktirerek toptan satış yapar. Toptan jant hurdası alan Şanlı Hurdacılık toptan hurda alımlarında en yüksek fiyatları teklif etmektedir. İstanbul da her noktada ve Kocaeli’ nin tüm ilçelerinden hurda alımları yapıyoruz. Hurdacılar arasında en yüksek fiyatları veriyoruz. 

Jant alımı yapan hurdacı bu işi yıllardır yapması sayesinde önemli tecrübe birikimine sahiptir. Kurumsal hurdacı firması tüm hurda alımlarını peşin yapmaktadır. Çelik jant hurdaları çoğunlukla üzerinde işlem yapılmadan hurdaya atılır.

 

Call Now ButtonArayınız..