Çatı Sökümü Yapan Hurdacı Firması

Çatı Sökümü Yapan Hurdacı Firması

Çatı sökümü yapan hurdacı İstanbul ve tüm çevre illerde hurda çatı söküm hizmeti vermektedir. Yıkımı yapılacak binalarda veya tadilata giren çatılarda çatı söküm hizmeti veriyoruz. Çatı söken hurdacı arıyorsanız hurdacı telefon numarası yedi gün boyunca açıktır. Gün içerisinde dilediğiniz saat bizimle iletişime geçebilirsiniz. Son yaptığımız hizmetler İstanbul Avcılar ve Esenyurt da yapılmıştır. Onun öncesinde ise Üsküdar ve Ümraniye ve Şile de çatı söküm işi yaptık.

Bir hurdacı eğer çatı söküm hizmeti verecekse bu işte tecrübe sahibi olmalıdır. Tecrübesiz hurdacı firmasının yaptığı hizmetlerde sorun yaşayabilirsiniz. Köklü geçmişe sahip olan büyük hurdacı firması Şanlı Hurdacılık en kaliteli şekilde hizmetini tamamlamaktadır. İstanbul ve Kocaeli de her noktaya 1-2 saat gibi kısa sürelerde hizmet verebiliriz. 200-300 m2 olan çatılarda iş bitirme süresi maksimum 1 iş günüdür. 1 iş gününü geçmesi mümkün değildir. Bu şekilde hızlı ve kaliteli hizmet veriyoruz.

Çatı Sökümü Yapan Hurdacı Firmaları İstanbul

İstanbul da tüm hurdacılar çatı sökümü yapabilme yeteneğine sahip değildir. Çatı söküm işlemi bazı makinelere sahip olmak gerektirir. Bunların başında iş makineleri gelir. Hurdacı en az 1 adet vinç kullanır. Kamyon ve diğer kepçelere de sahip olması gerekir. Eğer bu makineleri dışarıda kiralarsa sizlere sunacağı teklif düşer. Bu sebepten çatı söküm işi yapan kurumsal hurdacı firmaları ile çalışmak sizler açısından daha karlı olur. Makine haricinde en önemli şey tecrübedir.

Çatı Söküm Adımları Hurdacı

Çatı söküm işlemi konusunda Şanlı Hurdacılık firması ile anlaştığınızı var sayarsak uygulanması gereken işlemler şu şekilde yapılır:

  • Önce gerekli izinler alınır. Hurdacı gerekli izinleri almadan çalışmaya kesinlikle başlamamalıdır. Bizim yerimize başka hurdacı ile çalışsanız da gerekli izinler alınmadan çalışmak mümkün değildir. İzinlerin ardından çatı söken hurdacı çevre güvenliğini alır. Çevre güvenliği çatısı sökülecek olan binanın çevresinin şerit ve sac ile kapatılması ile gerçekleşir. Bu kapatma işlemi yapılmadan çatı söküm işlemine başlanılmaz. Her şeyin güvenli olduğundan emin olunduktan sonra hurdacılar çalışmaya başlar. 
  • Sonrasında hurdacılar çatının en üst tabakasından itibaren söküm işlemine başlar. Çatı kaplaması sandviç panel veya sac hurdası olabilir. Bu hurdalara zarar verilmeden sökülür. Bu hurdalar değerli hurdalardır ve ikinci el olarak hurdacılar tarafından satılabilir. 
  • Üst kaplama söküldükten sonra ana iskelet kalır. Bu ana iskelette ikinci el satılabilecek malzemeler varsa ikinci el satışa sunulur. Eğer bu malzemeler yoksa doğrudan kesilmeye başlanır. Hurdacı bu kesim işlemini yaparken kendi can güvenliğini de almak zorundadır. Kendisine ve çevreye hiç bir zarar vermeden kesim işlemini yapar.
  • Kesilen tüm hurdalar kamyonlar ile hurdacı merkezine taşınır. Tartma işleminin ardından ödeme nakit olarak verilir. 

Çatı Hurdası Ne Kadar Eder?

Çatı hurdasının ne kadar kilo geleceğini ve hurdacının bunu ne kadara alacağı vatandaşlar tarafından hesaplanamaz. Hesaplama işlemi için tüm parçaların ölçülmesi ve analiz edilmesi gerekir. Tecrübeli bir hurdacı firması ise 2 dakika gibi kısa bir sürede bir çatıda kaç ton hurda olacağını anında hesaplayabilir. Bu durumda güvenilir hurdacı firması ile çalışmak sizlerin faydasına olur.

Şanlı hurdacılık hurda alımlarında hurdaya net değer sunar. Eğer bizimle çalışırsanız hiç bir zarar etmeden hurda satışı gerçekleştirirsiniz. Hurdacılar çatı söküm işleminde profesyonel davranmalı ve gerekli önlemleri almadan çalışma yapılmamalıdır. İnceleme yapmadan sizlere teklif sunan hurdacılar ile çalışmanızı asla tavsiye etmiyoruz. 

Çatı keşif ekipleri yollamadan fiyat vermek mümkün değildir. Keşif ekipleri gerekli incelemenin ardından söküm işlemini onaylar. 

 

Call Now ButtonArayınız..