Çatalca Hurdacı Firmaları

Çatalca Hurdacı Firmaları

Çatalca Hurdacı Firmaları

                Çatalca İstanbul’un en büyük yüz ölçümüne sahip ilçelerindendir. Çatalca da aktif olarak tarım arazileri bulunsada aynı zamanda sanayileşmede her gün fazlalaşmaktadır. Sanayileşmenin fazlalığı ile doğru oran da artan hurda fazlalığı da oluşmaktadır. Hurda sektörün de büyük rol oynayan Çatalca hurdacılık İstanbul hurdacılık sektöründe her gün büyürken büyük role sahiptir.

Çatalca Hurdacı Firmaları        Şanlı hurdacılık olarak kurulduğumuz günden bu güne her gün daha iyi hizmet için kendimizi geliştirdiğimiz firmamız da Çatalca da oluşan hurdaları da geri kazanım için firmamız da geri dönüşüm işlemlerine tabi tutarak tekrar kullanıma hazır eşyalara dönüştürmekteyiz. Hurdacılık günümüz de daha fazla talep görmeye başlayan meslekler arasına girmeye başlamıştır. Geçmişten bu güne hurdacılık bir yan gelir kapısı yerine tam zamanlı yapılan meslekler arasında yerini almayı başarmıştır.

Şanlı hurdacılık olarak sizin her zaman en yakın hurdacınız olmaktan gurur duymaktayız. Bizleri Çatalca hurdacılık için web sitemiz de bulunan hurdacı telefon numarası aracılığıyla ya da whatsapp üzerinden iletişime geçerek arayabilirsiniz. Sadece büyük sanayi şirketleri ya da hurdacıların bizlere satmakta olduğu hurdaların yanı sıra sizlerin de atık hurdaya çıkmış eşyalarınızı bizi aradığınız takdir de gelip kapınızdan almaktayız.

Hurda fiyatlarını belirlerken İstanbul hurdacılık tarafından belirlenmiş olan güncel hurda fiyatları ile hurdalarını diğer hurda alan firmalara oranla bize getirerek daha fazla kar elde edebilirsiniz. Hurdanın fiyatını belirleyen iki önemli husus vardır. İlk olarak hurdanızın türüne bakılırken aynı zaman da hurdanızın kilogram cinsinden tartımı yapılarak hurdalarınızı türüne ve kilosuna göre ekonomik olarak nakite çevirebilirsiniz.

Yapmış olduğumuz geri dönüşüm ile hem ülke ekonomisine hem de doğal çevreye katkı sağlamaktayız.

               

               

 

 

 

 

 

 

Call Now ButtonArayınız..