Beykoz Hurdacı

Beykoz Hurdacı

BEYKOZ HURDACI ÇALIŞMALARIMIZ

Beykoz Hurdacı İstanbul’un gelişmekte olan ve sevilen semtlerinden birisidir. Şanlı hurdacılık olarak Beykoz’da ve diğer semtlerde sizlerin en yakın hurdacınız olarak mesleğimizi güvenilir, kalite ve profesyonel bir şekilde yapmak için kurulduğumuz günden bu güne kendimizi geliştirmekteyiz.  Hurdacılık sektörünün günümüzde yadsınamaz bir iş haline gelmesindeki en önemli sebep ise nüfus artış oranının her gün hızlıca artmasıyla gelişen.  Çöp ve hurda yığınlarının artışında ki yoğunluk hurdacılık mesleğini günümüz de oldukça önemli bir yere gelmesinde etkili olmaktadır.

Hurda ve geri dönüşüm bilinciyle hareket eden tüketirken üreten bir toplum yapısı oluşmakla beraber hurdacılık mesleği fazlasıyla önem kazanmaya başlamıştır. Geçmişten bu güne bakıldığında hurdacılık mesleğinin hayatımız da her zaman yeri varken bugünlerde oldukça artışta olan mesleklerden biri haline gelmiştir. Bu sayede istihdam alanı gelişen ve gelişirken aynı zamanda ülke ekonomisine de katkı da bulunan bir sektöre dönüşmektedir.

Hurda eşyalarının toplayıcılığı ile uğraşan hurdacılık mesleği toplanan geri kazanıla bilir eşyaları Beykoz’da da bulunmakta olan hurdacı firmamıza getirerek satın alım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Sizlerde evlerinizde iş görmez hale gelmiş, zaman içerisinde deforme olmuş. Eşyalarınızı çöpe atmak yerine bizleri arayarak satabilirsiniz. Şöyle ki hurdalarınızı çöpe atmak yerine web sitemiz de bulunan hurdacı telefon numarasından ya da whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçmeniz. Dahilin de hurdalarınızı almak için deneyimli ve güvenilir personelimiz ve kendi aracımızla bulunduğunuz konuma gelip tartım için firmamıza getirmekteyiz.

İstanbul hurdacılık bünyesinde her gün güncellenen hurda fiyatları doğrultusun da firmamız güvenilir ve piyasa fiyatı dahilin de hurdalarınızı diğer hurda alan firmalara oranla en doğru şekilde alım ve satım işlemleriyle bizlere satarak güvenilir bir şekilde kar elde edebilirsiniz.

 

 

Call Now ButtonArayınız..