Bayrampaşa Hurdacı | Bayrampaşa’da Hurda

Bayrampaşa Hurdacı | Bayrampaşa’da Hurda

Bayrampaşa hurdacı  olarak çalışan firmamız Şanlı hurda olarak İstanbul’un en kalabalık semtlerinden olan Bayrampaşa’da da her gün hizmet vermektedir. İstanbul hurdacılık konusunda günden güne daha da bilinçli tüketiciden üreticiye geçmeye başlamıştır. Nüfus bakımından en kalabalık şehrimiz olan İstanbul. Her gün yığınlarca çöp ve hurda çıkmaktadır. Hurdacılar eskiye nazaran hurda işini daha fazla yapmaya başlamasına rağmen bugün bile tam olarak yeterli sayıda değillerdir.

Şanlı hurdacılık firmamız ile hurdacılardan almış olduğumuz hurdaları her gün işleyerek tekrar kullanışlı hale getirmekteyiz. Sizin en yakın hurdacınız olarak bizleri sitemizde bulunan hurdacı telefon numarası ve whatsapp üzerinden haftanın 7 gün 24 saati bizlere ulaşarak, sizlerde Bayrampaşa Hurdacı da hurdalarınızı nakite çevire bilirsiniz.

Diğer hurda alan firmalara nazaran bizi aradığınız takdir de İstanbul hurdacığın güncel fiyatlarıyla piyasa fiyatı üzerinden gerçekleştireceğimiz en iyi hurda fiyatı kapsamında hurdalarınızı satın almaktayız.

Hurdacılıksadece bir meslek olmaktan ziyade aynı zamanda çevreye de büyük yararlar sağlamaktadır. Hurdacılık mesleği önceden yarı zamanlı olarak yapılan bir meslekken günümüzde tam zamanlı yapılan bir meslek oluşumu içerisine girmiştir.  Hurda toplayıcıları, hurdaları toplarken gerek çevre kirliliğini gerekse ekosistemde yıllarca çözünmeyecek metalleri ve eşyaları toplayarak. Dünya ya en güzel iyiliklerden birini yapmaktadırlar. Bizlerde Şanlı hurdacılık bünyesinde hurdacılar ve sizin aracılığınızla satın aldığımız hurdaları tekrar kullanıla bilir hale getirmekteyiz. Bayrampaşa Hurdacı

Şanlı hurdacılık olarak bu denli insanlara bir iş kapısı açarken aynı zamanda ülke ekonomisine ve çevreye karşıda yarar sağlamaktan onur duymaktayız. Sizlerle yapacak olduğumuz hurda alım ve satımında sizleri yormadan bizi aramanız veya whatsapp üzerinden hurdalarınız fotoğraflarını yollamanız halinde siz değerli müşterilerimizle birlikte hurdalarınızı almak için atacağınız konuma deneyimli personelimiz ve kendimize ait aracımızla gelip hurdaların tartımı için firmamıza giderek işlem yapmaktayız.

Bayrampaşa Hurdacı Şanlı Hurdacılık Geri Dönüşüm

Bayrampaşa üretim tesislerinde elektronik hurdalar üretilir. Bölgede bulunan tüm elektronik üretim yapan fabrikalardan atık elektronik hurdalar alınmaktadır. Elektronik hurdalar değerli hurdalardır. Çöplere atılmaması gereken hurdaların başında yer alır. Bayrampaşa elektronik hurdası alan yerler ile anlaşıp hurda elektronik satışı yapın. 

Bayrampaşa Bilgisayar Hurdası Alımı

Bilgisayar hurdası alan hurdacı güncel bilgisayar hurdası fiyatları ile tüm mahallelerden hurda topluyor. Bilgisayar hurdaları bozuk veya çalışır durumda fark etmeksizin Şanlı Hurdacılık tarafından alınabilir. Şanlı Hurdacılık çalışır durumda olan bilgisayar hurdaları ikici el fiyatları ile alabilmektedir. Bilgisayar alan hurdacılar elektronik geri dönüşümünde uzmanlaşmış elektronik hurdacıları.

Laptop hurdası da bilgisayar hurdası. Laptop hurdası masaüstü bilgisayara oranla çok daha az metal ve elektronik hurdası içerir. Bunun sebebi laptop hurdasının daha küçük olmasıdır. Hurdacılar hurda elektronik alımlarında kilo ile tartım yaparak hurdaları alır.

LCD Televizyon Hurdası

2015 yılından bu yana tüplü televizyonların yerini LCD televizyonlar almaya başladı. Bilgisayar kadar yagın olan LCD televizyonlar giderek daha fazla hurdaya ayrılmaya başlamıştır. LCD televizyon alan hurdacı bozuk ve çalışır durumda olan tüm LCD televizyon hurdaları alır. 

LCD televizyonlar tüplü televizyonların yerini alıyor. Vatandaşlarımızın çoğu ise eski tüplü televizyonları hurdacılara satmaktadır. Tüplü televizyonların dış plastik kısmı sert plastikten oluşur. Isıl işlem uygulanıp soğutularak yapılan bu kısımlar geri dönüştürülebilir plastikler değildir. Tamamen değersiz plastik hurdası. Cam olan kısmın arakasında bulunan bobin kısımda 0.5 kg bakır bobin hurdası bulunabilir. 

Bilgisayar Monitör Hurdası

LCD televizyonda olduğu gibi 2 çeşit monitör hurdası bulunur. Bunlardan birisi tüplü monitör, diğeri ise daha ince olan LCD monitör. Televizyon teknolojisi ile benzerlik gösterir. Monitör hurdaları masaüstü bilgisayarlardan elde edilen hurdalardır. 

Ram, Ekran Kartı ve Anakart Hurdası

Anakart hurdası bilgisayarda tüm bileşenlerin bağlandığı kısıma verilen isimdir. Bu kısımda İşlemci, RAM ve ekran kartı yer alır. Ayrıca USP ve ses portları dahil burada bulunur. Elektronik hurdası alan Bayrampaşa hurdacı bu hurda kısımları söküp türlerine göre tek tek ayırır. Bu şekilde elektronik geri dönüşüm sağlanır.

Bayrampaşa Hurdacı Kaliteli Hurdacılık Hizmeti

Verdiğimiz en kaliteli hizmetlerden birisi hızlı hurda alımıdır. Şanlı Hurdacılık yalnızca tek bir hurdanın geri dönüşümüne odaklanmayıp tüm hurdaları İstanbul da her noktadan topluyor. Kağıt, karton ve plastik hurdalar dahil her türlü hurda alınmaktadır. 

Bayrampaşa 10 Dakika Altında Hizmet

Hurdacı merkezi bu noktada yer alır. Bu durumun faydasını görüyoruz. Bayrampaşa da bir müşteri hurda alım satım yapmak istediğinde 10 dakikanın altında bir sürede müşterimizin verdiği adreste olabiliyoruz. Tartıyı yanımızda getirerek satışı yapılan tüm hurdaların alımlarını yapmaktayız. İstediğiniz tüm hurdaları satabilirsiniz. Bu hurda çamaşır makinesi veya buzdolabı olsa dahi alım yapımaktadır.

Yüksek Fiyat Teklifleri

Ülkemizde hurda borsası belirli bir seviyede seyreder. Bu borsa herkese açıktır ve herkes istediği gibi bu fiyatları inceleyebilir. Hurdacılar hurda fiyatı verdiğinde hurda borsası fiyatını geçmesi mümkün değildir. Bunun nedeni hurdacı firması kendisi hurda satışı yapmak istediğinde o fiyatın üzerine çıkamaz. Bu durumu değerlendiren Şanlı Hurdacılık geri dönüşüm firması en yüksek fiyatı teklif etmeye çalışır.

Bu sayede İstanbul genelinde her sene geri dönüşümde 10 binlerce ton hurdayı geri dönüşüme kazandırıyoruz. Bayrampaşa da hurdanın bulunduğu konum değil fiyata hurdanın durumu etki eder. Hurdacılar hurdayı inceleyip fiyat teklifi sunarak hurda alımı yapar. 

 

Call Now ButtonArayınız..