Başakşehir Hurdacı

Nakit her hevi demir bakır kağıt toptan hurda alım satım

Başakşehir HurdacıBaşakşehir hurdacı ve hurda alanlar 0 539 698 67 83.elinizdeki hurdaları nakit değerinde alalım hemen arayın. 

Başakşehir, İstanbul’un 39 ilçesinden biridir. 380.000 nüfusu ile oldukça büyük bir nüfusa sahiptir. Türkiye’nin en büyük organize sanayi bölgelerinden birine ev sahipliği yapmakta ve yürütmektedir. Eğitim düzeyi çok yüksek olan Başakşehir, aynı zamanda birçok okula da ev sahipliği yapmaktadır.

Kurulduğu bölgenin tarihi oldukça eski olan Başakşehir, Osmanlı Dönemi’nde ihtiyaç olunan barutu karşılamaktaydı. Coğrafi, tarihi ve sosyo-ekonomik açıdan önemli bir merkez olan Başakşehir birçok sektörde de son yıllarda büyük bir gelişme göstermektedir.

Başakşehir hurdacı, son yıllarda büyük gelişme gösteren sektörlerden yalnızca birisidir. Hurdacılık, özellikle katkıda bulunduğu geri dönüşüm sektörünü ve bağlantılı kuruluşları da oldukça iyi bir şekilde etkilemiştir.

Çok genç bir ilçe olan Başakşehir, 2008 yılından beri tek başına bir ilçe olarak kabul edilmektedir. Azatlı Baruthanesi, Osmanlı Dönemi’nde barut üretilen yer olduğundan yıl içinde birçok yerli ve yabancı turist buraya ziyarete gelmekte ve ilçeyi tanıtmakta önemli bir rol almaktadır.

HURDACI İSTANBUL HURDACI

Hem karayolu hem de raylı sistemler ile kolayca ulaşım sağlanabilen bu ilçe, her ilçede olduğu gibi bazen İstanbul trafiğinden etkilenebilmektedir.

İlçenin kuzeyi ormanlarla kaplı olduğundan, özellikle yaz aylarında piknik yapan aile sayısı da artmakta ve insanlar temiz havadan faydalanabilmektedir.

Başakşehir hurdacı sektöründe gelişerek aynı zamanda da geri dönüşüm, diğer adıyla geri kazanıma destek olmuş ve bu destek sayesinde doğaya çok büyük katkılar sağlamıştır.

Uzun yıllardır ülkemizde geri dönüşüm adına yapılan etkinlikler ve kampanyalar ile geri dönüşüme teşvik sağlanmıştır ve bununla birlikte yıllar geçtikçe büyük bir yol kat edilmiştir Geri dönüşüm için bu kampanyalardan ve etkinliklerden daha verimli ve önemli bir şey varsa o da hurdacılık sektörüdür.

Hurdacılar sokaklardan veya belirli yerlerden buldukları hurdaları alarak hurda toplama merkezlerine götürmektedirler ve bu sayede hurdalar malzemelerine göre (kağıt, plastik, metal, demir, bakır ve kauçuk gibi) ayrılmaktadırlar.

Başakşehir hurdacı gibi sektörler sayesinde bu ayrılan hurdalar, geri dönüşüme uygun oldukları taktirde geri dönüşüme gönderilmektedirler. Bu işlemle beraber geri dönüşüme verilen değer ve doğaya sunulan katkı da kat ve kat artmaktadır.

Call Now ButtonArayınız..
Chat with us on WhatsApp