Başakşehir Hurdacı

Başakşehir HurdacıBaşakşehir hurdacı ve hurda alanlar 0 539 698 67 83.elinizdeki hurdaları nakit değerinde alalım hemen arayın. 

Başakşehir, İstanbul’un 39 ilçesinden biridir. 380.000 nüfusu ile oldukça büyük bir nüfusa sahiptir. Türkiye’nin en büyük organize sanayi bölgelerinden birine ev sahipliği yapmakta ve yürütmektedir. Eğitim düzeyi çok yüksek olan Başakşehir, aynı zamanda birçok okula da ev sahipliği yapmaktadır.

Kurulduğu bölgenin tarihi oldukça eski olan Başakşehir, Osmanlı Dönemi’nde ihtiyaç olunan barutu karşılamaktaydı. Coğrafi, tarihi ve sosyo-ekonomik açıdan önemli bir merkez olan Başakşehir birçok sektörde de son yıllarda büyük bir gelişme göstermektedir.

Başakşehir hurdacı, son yıllarda büyük gelişme gösteren sektörlerden yalnızca birisidir. Hurdacılık, özellikle katkıda bulunduğu geri dönüşüm sektörünü ve bağlantılı kuruluşları da oldukça iyi bir şekilde etkilemiştir.

Çok genç bir ilçe olan Başakşehir, 2008 yılından beri tek başına bir ilçe olarak kabul edilmektedir. Azatlı Baruthanesi, Osmanlı Dönemi’nde barut üretilen yer olduğundan yıl içinde birçok yerli ve yabancı turist buraya ziyarete gelmekte ve ilçeyi tanıtmakta önemli bir rol almaktadır. Hurdacı Telefonu 0539 698 67 83

HURDACI İSTANBUL HURDACI

Hem karayolu hem de raylı sistemler ile kolayca ulaşım sağlanabilen bu ilçe, her ilçede olduğu gibi bazen İstanbul trafiğinden etkilenebilmektedir.

İlçenin kuzeyi ormanlarla kaplı olduğundan, özellikle yaz aylarında piknik yapan aile sayısı da artmakta ve insanlar temiz havadan faydalanabilmektedir.

Başakşehir hurdacı sektöründe gelişerek aynı zamanda da geri dönüşüm, diğer adıyla geri kazanıma destek olmuş ve bu destek sayesinde doğaya çok büyük katkılar sağlamıştır.

Uzun yıllardır ülkemizde geri dönüşüm adına yapılan etkinlikler ve kampanyalar ile geri dönüşüme teşvik sağlanmıştır ve bununla birlikte yıllar geçtikçe büyük bir yol kat edilmiştir Geri dönüşüm için bu kampanyalardan ve etkinliklerden daha verimli ve önemli bir şey varsa o da hurdacılık sektörüdür.

Hurdacılar sokaklardan veya belirli yerlerden buldukları hurdaları alarak hurda toplama merkezlerine götürmektedirler ve bu sayede hurdalar malzemelerine göre (kağıt, plastik, metal, demir, bakır ve kauçuk gibi) ayrılmaktadırlar.

Başakşehir hurdacı gibi sektörler sayesinde bu ayrılan hurdalar, geri dönüşüme uygun oldukları taktirde geri dönüşüme gönderilmektedirler. Bu işlemle beraber geri dönüşüme verilen değer ve doğaya sunulan katkı da kat ve kat artmaktadır.

Başakşehir Hurdacınız Kuruluşları | Hurda Alan Firmalar

Başakşehir her geçen yıl kendini geliştiren popüler İstanbul’un popüler ilçeleri arasına girmeye başlamıştır. Türkiye’ de gelişmekte olan sanayileşme son yıllarda Başakşehir’ de etkili rol oynamaktır. Başakşehir kendi için de bir il olabilecek kadar nüfusa sahip İstanbul ilçelerinden biridir.

Tüm dünya da gelişen geri dönüşüm bilincinin Türkiye de gelişmesiyle beraber İstanbul hurdacılık alanın da her geçen gün bir artış yaşandığını söyleyebilmekteyiz. Hurdanın bilinçli geri dönüşümü ile hurdacılık mesleği eski bir meslek olmasına rağmen son yıllarda özellikle hurdacılığa olan ilgi artmaya başlamıştı

 

Call Now ButtonArayınız..