Bakırköy Hurdacı Hurda Alan Firmalar

Bakırköy Hurdacı Hurda Alan Firmalar

Bakırköy Hurdacı Hurda Alan Firmalar

Bakırköy İstanbul’un eski semtlerin olup bünyesinde etnik çeşitlilik olarak en fazla insan nüfusuna sahip ilçelerdendir. Bakırköy’ ün gerek alışveriş yönünden gerekse tarihi yönünden yerli ve yabancı turistler için cazibe merkezlerinden biridir. Bakırköy hurdacı hurda alan firmalar arasında  İnsan nüfusunun fazla olduğu bölgelerde buna eş değer olarak atık fazlalığı ortaya çıkmaktadır.

Bakırköy Hurdacı

Bakırköy Hurdacı

Türkiye’de geri dönüşüm bilincinin her gün artmasıyla beraber Şanlı hurdacılık olarak da bu bilincin hurda kabulüyle daha da ileriye gitmesine katkıda bulunmaktayız. İstanbul hurdacılık olarak ve hurdacılık mesleği konusunda da bu konuya doğru orantılı bir şekilde hurdacılık alanın da çalışmalar fazlalaşmıştır.

Hurdaların artık çöp bakış açısı yerine insanların gözünde geri dönüştürebilir eşyalar olabileceği kanısıyla beraber sadece hurdacılar aracılığıyla değil. Sizlerin de hurdalarınızı size her zaman en yakın hurdacınız olan Şanlı Hurdacılığa göndermeniz durumun da çöp olmayan hurda eşyalarınızı satarak para kazana bilirsiniz. Web sitemizde bulunan hurdacı telefon ve ya whatsapp üzerinden göndereceğiniz hurda fotoğraflarıyla gelip hurdalarınızı bulunduğunuz yerden almaktayız.

Hurda alan firmalar gibi bizlerde bu işi yaparken öncelik olarak çevre dostu bir kurulum durumundayız. Hurda fiyatlarında belirleyici olarak bakılan durum ise öncelikle hurdanın türü (bakır, krom, alüminyum, demir vs.) daha sonra ise kg cinsinden kaç kilo geldiğine bakarak ölçümlerini yapmaktayız.

Hurdacılığın artık geçici ya da ek gelir için yapılan meslekten ziyade tam zamanlı bir iş haline gelmesi de çevresel koruma için çok önemli bir meslek haline gelmektedir. Daha yaşana bilir bir dünya için hurdalarınızı satarak hem para kazanmış hem de gelecek için doğaya yatırım yapmış olmaktasınız. Her zaman sizin yanınız da Şanlı hurdacılık olarak size en yakın hurdacı olarak hizmet etmekten mutluluk duymaktayız.

 

 

 

 

Call Now ButtonArayınız..