Bahçelievler Hurdacı | Bahçelievler’de Hurda Alanlar

Bahçelievler Hurdacı | Bahçelievler’de Hurda Alanlar

Yakın zamana kadar Bakırköy’e bağlı olan Bahçelievler semti bugün kendi içinde her gün büyümeye devam eden ilçeler arasından. Bahçelievler’de sanayileşmede ziyade daha çok yerleşik yaşama bağlı nüfus artmaktadır. Modernleşmeyle gelen çevresel modernizm doğrultusunda Bahçelievler birçok hurda alan firmaları da bünyesinde barındırmaktadır.

Hurdacılık günlük çöp konuma gelen eşyaların toplayıcılığını yapan kişilere verilen addır. Gelişen dünya da her geçen gün artan geri dönüşüm yani geri kazanım bilinci doğrultusunda İstanbul hurdacılık alanın da her gün gelişim göstermektedir.Bahçelievler Hurdacı | Bahçelievler’de Hurda Alanlar

Şanlı hurdacılık olarak Bahçelievler’ de de hizmet veren firmamız her geçen gün büyürken geri dönüşüm bilincini de insanlara aktarmaktadır. Firmamız dahilinde çalışanlarımızla birlikte ve hurdacılar ve sizlerin doğrultusunda toplanan hurda eşyalar, hurdanın türüne göre sınıflandırılarak belirle işlem süreçlerinden sonra tekrar kullanıma hazar hale getirilmektedir sizin her zaman en yakın hurdacınız olarak hurdalarınızı çöpe atmak yerine bizleri aramınız dahilinde hurdalarınızı bize satarak paraya dönüştürebilirsiniz. Bu sayede hem doğal çevreyi bir nebze korumuş olurken aynı zaman da sizlerde para kazanmış olursunuz.

Bahçelievler Hurdacı İletişim

Bizleri web sitemiz de bulunan hurdacı telefon numarasından ya da whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz. Bizlere ulaştığımız takdirde sizleri yormadan hurdalarınızı almak için deneyimli, profesyonel ve güvenilir personellerimiz dahilinde firmamıza ait olan araçla birlikte tartım için sizinle hurdalarınızı firmamıza getirmekteyiz.

Hurdalarınızın size ekonomik getiri getirmesi için hemen bizi araya bilirisiniz. Haftanın 7 gün 24 saati hizmetiniz de olan Şanlı hurdacılık vasıtasıyla hurdalarınızı en iyi hurda fiyatı ile bizlere satabilirsiniz.Hurdacılık sadece bir meslek olarak görülmemelidir. Hurdacılıkla gelen çevre kirliliğini engelleme ve çevreyi koruma da hurdacılık ne kadar önemli mesleklerden olduğunu gözle önüne sermektedir.  Hurdacı numarası 0539 698 67 83

İstanbul Bahçelievler de Geri Dönüşüm Çalışmaları

Bahçelievler de tüm geri dönüşüm çalışmaları özel sektör ve devlet kurumlarınca desteklenmektedir. Hurdacılar bu desteğe en fazla katkıyı sağlayan konumdadırlar. Bahçelievler hurdacılar hurda toplama işlemini bölgede hızlı bir şekilde yapıyor. Çevreye çöp olarak atılan hurdalar daha çevreyi kirletmeden hurdacılar tarafından toplanmaktadır.

 

 

Call Now ButtonArayınız..