Avcılar Hurdacı

Avcılar Hurdacı

Avcılar Hurdacı Numarası 0539 698 67 83

Avcılar Hurdacı Her geçen gün geri dönüşüm bilinciyle İstanbul hurdacılık konusunda da artış gösteren hurda toplama işlemleriyle beraber her gün toplanan hurdalar; firmamızda hurdanın türüne göre işlemlerden geçerek tekrar geri kazanıma hazırlanmaktadır. Hurda fiyatlarında en belirleyici özellik olarak 2 önemli konu vardır ilk olarak hurdanızın türü( alüminyum, demir, bakır, sarı, kağıt türleri vs. ) geri kazanım için elverişli hurdalar ikinci olarak ise hurdanızın kilosu belirleyici özelliklerdendir. Hurdalarınızın en iyi şekilde değerlenmesi için telefonlarınızı beklemekteyiz.

İstanbul Avrupa Yakası Hurdacı

Hurda alımı yapan ekiplerimizce hem İstanbul Avrupa Yakası Hurdacı hem de İstanbul Anadolu Yakası Hurdacı olarak çalışmaktayız. Günlük hurda fiyatları için sitemizde yer alan hurdacı numarası üzerine tıklayıp bizi arayınız

Hurdacılar fabrika önleri, sokaklar veya başka yerlerden topladıkları hurdaları, hurda toplama merkezlerine getirmektedir. Bunun sonucunda hurda merkezi tarafından, hurdaların malzemesine ve miktarına göre fiyatlandırma yapılarak başarılı bir alım satım işlemi yapılmaktadır.  

Avcılar Hurdacı
Avcılar Hurdacı

Hurda merkezi tarafından alınan hurdalar malzemelerine göre ayrıştırılarak geri dönüşüm merkezlerine gönderilmektedir veya hurda merkezinde dönüştürülmektedir. Hurdacının, hurda malzemelerini (demir, bakır, çinko, kauçuk vb.) çok iyi bilmesi ve bu şekilde hurdaları toplayıp hurda merkezine getirmesi gerekmektedir.  

AMBARLI MAHALLESİ HURDACI

Ambarlı mahallesinde sizlere en yakın hurdacı şanlı hurda metal Avcılar Ambarlı Mahallesi hurdacısı.  Ambarlı bölgesinde çok az hurdacı olduğu düşünüldüğünde size en yakın hizmet veren firma bizimkisi olduğunu göreceksiniz.

CİHANGİR MAHALLESİ HURDACI TELEFONU

Avcılar Cihangir Mahallesi hurda alan firma.  Cihangir mahallesi avcıların merkezinde yer alır. Diğer tüm mahallere olan uzaklıkları hemen hemen aynıdır. Hurdacıların yoğun olarak bulunduğu bölgedir. Hurdanızı satmak için firma numaralarını arayabilirsiniz.

DENİZKÖŞKLER MAHALLESİ EN YAKIN HURDACI

Avcılar Denizköşkler Mahallesi için hurdacınız.  Deniz köşkler deniz kenarı olan bir mahalle. Bu mahalledeki kağıt hurdaları, bakır hurdaları ve demir hurdaları çevreyi kirletmesin ve çevre temiz kalsın diye avcılar hurdacı burada çalışmaktadır.

FİRUZKÖY MAHALLESİ HURDACI

Avcılar Firuzköy Mahallesi hurdacı. Demir ver geri dönüşüm hurda satımı için çok elverişli olan Firuzköy mahallesinde her tür demir ve metal hurdaları alan firmamız her zaman size bir telefon kadar yakın. Avcılar hurda ticaretinde Firüzköy gerçekten büyük öneme sahiptir.

GÜMÜŞPALA MAHALLESİ HURDACISI

Avcılar Gümüşpala’da Hurdacı: Genellikle alüminyum hurdası alınmakta. Alüminyum hurdası dışında her tür metal hurdası bu mahallede alınmaktadır.

MERKEZ MAHALLESİ HURDACI

Avcılar Merkez Mahallesi hurdacı: Merkez mahallesi avcıların merkezinde yer almasından dolayı bize daha hızlı ve rahat ulaşabilirsiniz. Hurda satmak için yorulmanıza gerek yok biz yanınızdayız. En yakın ve güvenilir hurdacı için bizi tercih edebilirsiniz.

MUSTAFA KEMALPAŞA MAHALLESİ HURDACI

Avcılar Mustafa Kemal Paşa Mahallesi hurdacı arayanlar. Bu mahalle geniş ve gürültüsüz sokaklara sahip en gözde mahallelerindendir. Çevrenizde biriken hurdaları firmamız temizlesin ve geri dönüşüme kazandırsın.

TAHTAKALE MAHALLESİ HURDACI

Avcılar Tahtakale hurdacısı. Hurdacı sektörünün en kıymetli mahallelerinden birisi olan Tahtakale hurda demir, hurda bakır, hurda krom bu mahallede alınmaktadır.

ÜNİVERSİTE MAHALLESİ HURDACI TELEFONU

Avcılar’da bina yıkımı yapılıyor. Avcılar her ne kadar yakın tarihte imara açılmış olmasına rağmen birçok eski bina bulunuyor. Bu eski binaların yıkılıp yerlerine yenilerinin yapılması gereklidir. Bu eski binaların yıkılmaması insana ve çevresine zarar verebilir. Şirketimiz Avcılar’da hurda karşılığı bina yıkımı yapmaktadır. Biz bu binaların yıkımını gerçekleştirerek avcılarda bir nevi tehlikeleri engellemeye çalışıyoruz. Bizler Avcılar’da aynı zamanda depo yıkımı ve fabrika yıkım işleri yapmaktayız.

YEŞİLKENT MAHALLESİ HURDACI

Avcılar Yeşilkent Mahallesinde hurdacınız. Yeşilkent mahallesin de insanlar geçimlerini hurdacılık yaparak karşılamaktadır. Topladığınız hurdaları satmak için uzaklara bakmaya gerek yok firmamız hemen yanınıza bir telefon ile gelmekte.

Call Now ButtonArayınız..