Avcılar Hurdacı Firmaları

Avcılar Hurdacı Firmaları

Avcılar İstanbul’un eğitim, eğlence ve sanayi konularında gelişmiş ilçelerindendir. Nüfusu da fazla olan ilçede her gün oldukça fazla evsel atığın yanı sıra ayrıca hurda da çıkmaktadır. Avcılar Hurdacı Firmaları arasından şanlı Hurda Ve Geri Dönüşüm

Hurdacılık mesleği eskiye nazaran daha fazla çalışanlı bir meslek haline gelirken, hurdacılar sayesinde her gün tonlarca hurda toplanarak geri dönüşüm merkezlerine tekrar kullanım için taşınmaktadır.

Avcılar Hurdacı

Sanayinin gelişmiş olduğu ilçelerde (buna örnek olarak gösterilebilecek ilçelerden biri Avcılardır) her gün sanayi fazlası ya da depolu ürünlerin oluşmasıyla beraber hurda eşyalar oldukça fazla çıkmaktadır.

Sizlerin her zaman en yakın hurdacısı olarak Şanlı hurdacılık bünyesinde sizlerde hurdalarınızı çöpe atmak yerine.  Avcılar Hurdacı Firmaları  olarak bizlere satabilirsiniz.

Bu sayede çöp durumunuzda ki hurdalarınız yerine kazanç sağlaya bileceğiniz hurdalar haline gelen eski eşyalarınızdan para kazana bilirsiniz.

Diğer hurda alan firmalarakıyasla hurdalarınızen güvenilir şekilde kar bazlı satabileceğiniz hurdacılık firmamızı arayarak daha karlı çıkabilirsiniz.

Hurdalarınızı satmak için tek yapmanız gereken web sitemiz de bulunan hurdacı telefon numarasından ya da whatsapp üzerinden bizlere ulaşmak olacaktır.  Bizleri aradığınız takdir de ya da whatsapp üzerinden hurdalarınız fotoğraflarını atmanızla birlikte sertifikalı, işinde uzman, deneyimli personelimizle birlikte ve kendi aracımızla beraber gelip hurdanızı sizinle birlikte tartım için firmamıza getirmekteyiz.

Her geçen gün geri dönüşüm bilinciyleİstanbul hurdacılık konusunda da artış gösteren hurda toplama işlemleriyle beraber her gün toplanan hurdalar.  Firmamızda hurdanın türüne göre işlemlerden geçerek tekrar geri kazanıma hazırlanmaktadır. Hurda fiyatlarında en belirleyici özellik olarak 2 önemli konu vardır ilk olarak hurdanızın türü( alüminyum, demir, bakır, sarı, kağıt türleri vs. ) geri kazanım için elverişli hurdalar ikinci olarak ise hurdanızın kilosu belirleyici özelliklerdendir. Hurdalarınızın en iyi şekilde değerlenmesi için telefonlarınızı beklemekteyiz.

Avcılar Hurdacı Geri Dönüşüm Firması

Avcılar geri dönüşüm firması her yıl on binlerce hurdayı geri dönüşüme kazandırarak ülke ekonomisine ve aynı zamanda geri dönüşüm çalışmalarına büyük katkılar sağlıyor. Avcılar Belediyesi diğer tüm İstanbul belediyelerinin yaptığı gibi geri dönüşüm çalışmalarına büyük destekler sağlamaktadır. Okul ve diğer devlet kurumlarında bulunan tüm hurdalar ihale usulü ile geri dönüşüm firmalarına satılmaktadır. Ağırlıklı olarak Avcılar hurdacı firmaları kağıt ve karton hurdası geri dönüşümü yapıyor.

Şanlı Hurda bir çok hurdacılık hizmeti vermektedir. Hurdacı hizmetlerinden birisi hurda karşılığı ücretsiz yıkım hizmeti veriyoruz. Eski yıkımı yapılacak olan binanızı yıkarak içerisinden çıkan tüm hurdaların alımları yapılmaktadır. Yıkım yapan hurdacı gerekli tüm güvenlik önlemlerini alıyor ve çevreye hiç bir zarar vermeden bina yıkım hizmetini gerçekleştiriyor.

Bina yıkımları sonucunda alımı yapılan hurdalar: 

  • Hurda çelik kapı
  • Hurda elektrik tesisatı hurdası
  • Hurda PVC kapı ve pencereler
  • Hurda inşaat demiri
  • Hurda su saati ve hurda musluk
  • Kombi hurdası
  • Şofben hurdası
  • Kalorifer peteği hurdası ve kalorifer kazan hurdası

Bu hurdalar bina yıkımları sonucunda elde edilen hurdalardır. Ayrıca taşınan ev sakinleri evlerde beyaz eşya hurdası ve mobilya hurdası gibi hurdaları bırakabilirler. Geri dönüşüm firması bu hurdalarında alımlarını yapmaktadır.

Avcılar da bulunan yerel işletmeler ve ufak çaplı fabrikalardan ada üretim atık hurdası alıyoruz. Avcılar hurdacı firması atık durumda olan DKP hurdası alımları yapıyor. Aynı şekilde araiş hurdası da sadece fabrikalardan elde edilen hurdalardır. Fabrikalara braktığımız konteynerler ile hurda alım hizmetini gerçekleştiriyoruz. Fabrikalara konteyner bırakıyor ve dolduğunda yenisin bırakmaktayız. Bu şekilde hurda alım hizmeti çok daha kolaylaşmış olmaktadır.

En Yakın Hurdacı Firması Tercih Sebepleri

En yakın hurdacı ile sadece tek bir durumda çalışmanızı tavsiye ederiz. Bu durum eğer elinizde bulunan hurda kg miktarı az ise geçerlidir. Az olan hurdalar için hurdacılar sizlerin bulunduğu adrese gelmeyebilir. Bu durumda mecbur kalarak en yakın hurdacı ile anlaşmak zorunda kalabilirsiniz. Eğer elinizde bakır hurdası, kablo hurdası, krom hurdası ve nikel hurdası varsa veya bunları içeren hurdaların satışları yapılacaksa Şanlı Hurda ile iletişime geçin.

Eski binalarda bulunan yangın merdiveni hurdası alımlarını da yapıyoruz. Eskiden yapılan yangın merdivenleri standartları sağlamaması nedeni ile alınan kararlarla yenilenmek zorunda kalıyor. Bu durumda hurdacılar yangın merdiveni kesim ve söküm işlemlerini yaparak tüm hurdaları alıyor. Yangın merdiveni sökümü yapan Avcılar hurdacı en kısa sürede adreste olarak sizlere hurda fiyat teklifi sunabilir.

Elektronik hurdalar Avcılar geri dönüşüm sektöründe çok önemli bir yere sahip. Elektronik hurdası kablo ve demir hurdaları içermektedir. Elektronik geri dönüşümü yapan hurdacılar ciddi anlamda ülke ekonomisine büyük katkılar sağlıyor. Elektronik plastik hurdası geri dönüşümü ne yazık ki yapılamamaktadır. Dış kaplama plastik kısımlar doğrudan atık hurdası olarak değerlendirilir.

Hurdalık Ekinci El Hurdası Alım Satım

Hurda da bir çok hurda ikinci el olarak değerlendirilebilir. Bunlarında başında alüminyum profil hurdası gelir. Sonrasında ise sandviç panel hurdası ikinci el olarak değerlendirilebilen en kolay hurdadır. Sandviç panel alan ve satan hurdacı güncel fiyatlar ile alım ve satım işlemini uygular. En yüksek fiyatlar ile alarak en düşük fiyatlara satış yapıyoruz.

Hurda çatı makası fabrika sökümlerinde elde edilen hurdadır. Uzunluklarına göre sınıflandırılan hurda çatı makası ikinci el alan müşteriler büyük karlara geçer.

 

 

Call Now ButtonArayınız..