Ataşehir Hurdacı ve Hurda Alımı

Ataşehir Hurdacı ve Hurda Alımı

Ataşehir hurdacı bölgede hurdacılık hizmetlerini sürdürüyor. İnsan nüfusunun hızla artışı sonucu Dünya’da her gün tonlarca çöp yığını oluşmaktadır. Çöp olarak görülen birçok eşya ise hurda konumunda geri dönüştürülebilir maddeler içermektedir. Geri dönüşümü hızla yayılımı sayesinde günde tonlarca çıkan çöp yığınları önce hurdacılar tarafından toplanırken daha sonra görü dönüşüm işiyle uğraşan sektörlerde tekrar kullanılabilir eşyalara dönüştürülmektedir.

Dünya da gelişmekte olan ve etkisi uzun süreli olan geri dönüşüm bilinci bizim ülkemizde de son yıllarda oldukça artışta olan bir yapılaşma ve bilinçlenme durumundadır. Bununla birlikte İstanbul hurdacılık konusunda günden güne en fazla gelişen şehirlerimizden birisidir.

Ataşehir Hurdacı

Ataşehirde  Hurdacınız 7/24 Hizmet

Hurdaların,hurdacılar tarafından toplanı firmamıza gelmesi ile birlikte hurdanın türüne göre belli işlemlerden geçerek.  Tekrar kullanılmaya hazır hale getirilen eşyalar yapılmaktadır.

Şanlı hurdacılık bünyesinde sizlerin her zaman en yakın hurdacı olarak bizler kurulduğumuz günden bu güne sizlerin memnuniyetine ön plana alarak. Güvenilir sizleri yormadan hurdalarınızı almaktayız.

Diğer hurda alan firmalara kıyasla Ataşehir hurdacılık merkezimizi arayarak hurdalarınızı çöpe atmak yerine bizlere satarak güncel piyasa fiyatıyla daha karlı hurdalarınızı satabilirsiniz.

Bizlere ulaşmak için web sitemizde yazan hurdacı telefon numarası ile ya da whatsapp üzerinden ulaştığınız takdirde güvenilir Şanlı hurdacılık bünyesinde deneyimli ve profesyonel çalışanlarımız ile kendi aracımızla gelip hurdalarınızı tartım için Ataşehir hurdacılık firmamıza götürmekteyiz.

Ataşehir Hurda Fiyatları          

Hurda fiyatlarında her gün güncellenen İstanbul hurdacılık doğrultusunda güncel fiyatlar üzerinden hurdalarınızı almaktayız. Hurda fiyatlarının belirleyici iki özelliği bulunmaktadır. İlk olarak hurdanın hangi tür hurda (bakır, alüminyum, sarı, demir, kağıt vs.)  olduğuna bakılırken ikinci olarak hurdanın kilogram cinsinden tartımı yapılarak güncel piyasa fiyatıyla alım ve satım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Siz değerli müşterimize kurulduğumuz günden bu güne hizmet etmekten gurur duymaktayız.

Ataşehir hurda fiyatları doğrudan İstanbul hurda borsası fiyatlarına bağlıdır. Güncel fiyatlar ile satış yapmak istiyorsanız eğer hurdacı telefon numaraları ile bizimle iletişime geçin. Her türlü hurda Şanlı Hurdacılık tarafından alınmaktadır. Bölgede en yüksek fiyatlar ile hurda alımı yapan hurdacı firması sizlerin hizmetindedir. Tüm hurda alımları yerinden ve pişin olarak yapıyoruz.

Bakır Hurdası Alan Yerler Ataşehir

Ataşehir de Şanlı Hurda güncel bakır fiyatları ile hurda alımı yapıyor. Kg miktarı ne olursa olsun adrese gelerek hurda alımlarını gerçekleştiriyoruz. Yanmış bakır hurdası ve soyma bakır hurdaları da dahil olmak üzere Ataşehir hurdacı tüm bakır hurdaları almaktadır. Ataşehir güncel bakır fiyatları ile İstanbul güncel bakır fiyatları tamamen aynı seyir eder. Aralarında ufak farklılıklar da olsa fiyatlar %2 oranında değişebilir.

Hurda bakır kilo miktarı tonlara ulaştığı zaman hurdacı olarak sizlere verdiğimiz teklif de artacaktır. Ton bazında bakır hurdası alımlarında en iyi fiyatlar uygulanır. Kapılarda gezen hurdacılara satmak yerine adrese gelen Ataşehir hurdacılık tüm mahallelerden hurda alımları yapmaktadır. Bakır hurdaları çeşitli formlarda bulunabilir. Üretim sektöründe bakır hurdası vazgeçilmez konumdadır.

Bakır lama hurdası elektrik tesisat sektöründe kullanılan bir malzeme türüdür. Dökme bakır hurdası olarak da bilinir. Elektrik panoları üzerinde yüksek akım geçen noktalarda bakır lama kullanılır. Pano hurdası alan hurdacılar bakır lama hurdasını çok miktarlarda elde edebilir. Pano içerisinde özellikle kompanzasyon panoları içerisinde bol miktarda lama bakır hurdası bulunabilir.

Motor hurdası içerisinden elde edilen bakır bobin hurdası da bulunmaktadır. Bakır bobin hurdası motor hurdası açılması ile bazı işlemler uygulanarak sökülür. Hurda satıcısı müşterilerimiz bazı durumlarda bu işlemi kendileri yaparak motor bobin hurdası doğrudan hurdacı ile iletişim kurup satar. Hurdacıların elinde motor hurdaları kesmek ve içerisinden bakır hurdası çıkarmak amacı ile gerekli tüm aletler bulunur.

Hurda satacak olan müşterilerimizin motor hurdası içerisindeki bakır hurdasını çıkarmasına hiç gerek yoktur. Elektrik tesisatı bakır hurdası ise yıkımı yapılan binalardan elde edilebilir. Binalar yıkılmadan önce elektrik tesisatı komple çekme işlemi yapılarak sökülür. Kablo hurdası eldesi ile bu kablo hurdaları bazı işlemlerden geçirilerek bakır elektrik hurdası elde edilmiş olur.

Toptan Sarı Hurdası Alan Yerler

Sarı hurdası halk arasında bilindiği üzere kendisi bir metal değildir. Sarı hurdası bakır hurdası ile pirinç hurdası karışımına verilen isimdir. Sarı hurdalar kazan hurdası, musluk hurdası ve su saati hurdası olarak elde edilebilir. Ataşehir sarı hurdası alan hurdacılar mahallelerden topladıkları tüm sarı hurdaları geri dönüşüm merkezlerine göndererek gerekli ayırma işlemlerini uygular.

Ataşehir geri dönüşüm firması sarı hurdası ve benzeri değerli hurdaların yanında çelik hurdası gibi orta değerde olan hurdaları da alır. Çelik jant hurdası, çelik bisiklet jant hurdası ve çelik konstrüksiyon hurdası hurdacılar tarafından alınan çelik hurdalar arasında başı çeker. Çelik boru hurdası ise inşaatlarda iskele yapımlarında kullanılır. Çok sağlam yapıda olan çelik hurdası inşaat ve diğer üretim sektörlerinde vazgeçilmezdir.

Alüminyum profil hurdalarının ise ikinci el alımları ve satışları yapılıyor. Alüminyum profil alan geri dönüşüm firması kullanılabilir durumda olan tüm alüminyum profil hurdaları ayırarak hurdacı merkezinde depolar. Bu malzemelere ihtiyacı olan müşteriler hurda merkezi ile iletişime gelerek veya hurdalık dükkanına gelerek ikinci el alüminyum profil alımları yapabilir. Demir profil ve köşebent demir hurdası alımları yapılan profil hurdası benzeri hurdalardır.

 

Call Now ButtonArayınız..