Anadolu Yakası Hurdacı

Anadolu Yakası HurdacıAnadolu Yakası Hurdacı

İstanbul Anadolu Yakası Hurdacı tüm Anadolu ve Avrupa yakası semtlerine hurdacı hizmeti sağlamaktayız. Elinizdeki hurdaları nakit değerinde alıyoruz.. size en yakın hurdacı numarası 0 539 698 67 83
İstanbul Anadolu Yakası Hurdacı hizmetini sağladığımız ilçeler: Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar. Elinizdeki hurdanın miktarını ve cinsini söyleyin telefonda fiyatlandırma yapalım.

Hurdacımı arıyorsunuz size en yakın hurdacı biz şanlı metal

Değerinde nakit olarak alalım. Kırılmış, dökülmüş, eskimiş, parçalanmış; artık kullanılmaz hâle gelmiş ya da kullanmaya gerek kalmamış nesnelere hurda denir. Hurda olmuş teknolojik aletler, akü, alüminyum, demir ve bakırdan yapılan eşyalar, motor, inşaat malzemesi, kablo gibi nesneler toplanarak geri dönüşüme gönderilir. Özellikle teknolojik aletlerin geri dönüştürülmesi gerekir çünkü içinde kişisel bilgilerin bulunduğu bu aletler 2. el olarak satılırsa tehlikeli bir durum oluşturabilir.

Hurda toplamak için kamyonete ihtiyaç duyulur. Hurdalar şirketler tarafından farklı alanlarda ve farklı şekillerde toplanabilir. Bazıları şu şekildedir:   Hurda alınacak yere servis gönderilir. (Demir, krom, nikel, alüminyum, çatı sacı ve kablo üzerine)

 Size en yakın İstanbul Anadolu Yakası Hurdacı telefonu  0 539 698 67 83

Anadolu yakasında hurdacı telefonuna ulaşmak isterseniz 0539 698 67 83 numaralı telefon ile bize ulaşın en yüksekten hurdalarınızı alırız..

İnşaat şantiyelerine konteyner bırakılır.

Bina ve yapıların yıkımında moloz ve atık hurdalar toplanır, enkazdan çıkan demir de hurda olarak alınır.

Toptancılık yapan şirketlerin depolarında biriken plastik paketler hurda olarak alınır.

Bina ısıtma sistemi değiştiren sitelerin kaloriferleri de sökülür ve hurda olarak alınır.

Bunların dışında sokaklarda hurdacılık yapan kişiler de vardır. Bunlar da günlük yaşantıda kullanılan, çatal, kaşık,metal tencere gibi eşyaların toplanmasında yarar sağlarlar.

Toplanan tüm bu hurdalar geri dönüşüme gönderilir.

7/24 Hizmet Vermektedir

2016 yılında geri dönüşümün ekonomiye katkısı 2 milyar 700 bin TL’dir. Bu yararın sağlanmasında hurdacıların katkısı büyüktür. 2016 yılında toplam 17 milyon ağacı kesilmekten kurtarmışlardır.

Ayrıca Dünya Çelik Birliği (Worldsteel) verilerine göre, Türkiye yılın ilk çeyreğindeki ham çelik üretimini %13.7 arttırarak 9 milyon ton seviyesini geçti ve en büyük çelik üreticileri listesinde sekizinci sırada yer aldı.

Call Now ButtonArayınız..